19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

BÜRO MEMUR-SEN MAZBATASINI ALDI

Büro Memur-Sen mazbatasını aldı

Büro Memur Sen Adliye Şube Başkanı Metin Yılancı, İzmit İlçe Birinci Seçim Kurulu Başkanı Nurettin Temur’un elinden mazbatasını aldı

02 Kasım 2016 Çarşamba 12:22 Güncel

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen genel kurul ile yönetimini belirleyen Büro Memur Sen Adliye Şube’de mazbata heyecanı yaşandı. Seçimi kazanan Metin Yılancı, yönetimde bulunan arkadaşlarıyla birlikte İzmit İlçe Birinci Seçim Kurulu Başkanı Nurettin Temur’dan mazbatasını aldı. Mazbata töreni sonrasında kısa bir açıklama yapan Şube başkanı Metin Yılancı, bu mazbatanın yalnızca kendisine verilmediğinin altını çizerek sendikayı tüm üyeleriyle birlikte yöneteceklerini söyledi. 


SENDİKANIN GERÇEK SAHİPLERİ
Mazbata töreni ardından basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulunan Büro Memur Sen Adliye Şube Başkanı Metin Yılancı, “Bugün mazbatamızı almanın heyecanını yaşıyoruz. Bu mazbatanın gerçek sahibi benim arkadaşlarımdır. Her şeyi onlara borçluyum. Önümüzdeki süreçte sendikamızı tüm yönetim kurulu arkadaşlarımız ve üyelerimizle birlikte yöneteceğiz. Ben sadece arkadaşlarımın belirlediği bir ismim. Onlar sendikanın gerçek sahibidir” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

SİNAN PEKTEMEK GOL DEMEK; 0-3

SİNAN PEKTEMEK GOL DEMEK; 0-3