23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,919 TL
  • 4,635 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

BU SİTE KİMİN?

Bu site kimin?

Vatandaşlara silahlanma çağrısı yapan www.bssah.com internet adresi tepkilere neden oluyor.

08 Mayıs 2017 Pazartesi 09:05 Güncel

Vatandaşlara silahlanma çağrısı yapan www.bssah.com internet adresi tepkilere neden oluyor. İnternet adresinin kime ait olduğu bilinmezken site sahipleri hakkında savcılıkların soruşturma başlatması bekleniyor. Herhangi bir silahlanmanın büyük bir tehlike yaratacağı gerçeğini görmezden gelerek vatandaşları silahlanmaya çağıran site, Bireysel Silahlanma ve Savunma Hakkı (BSSAH) inisiyatifinin, vatandaşlar için güvenlik ve silahlanma hakkı talep eden, çıkar amacı olmayan, sivil bir girişimi olduğunu ve silahlanmanın ve güvenlik hakkının en temel insan hakkı olduğunu savundu ve BSSAH’nin faaliyetlerini vatansever gönüllüler aracılığı ile yürüttüğünü  belirtti.

 

Amaçlarının, Türk halkını, ekonomik imkan ve koşullarına uygun, doğal silahlanma ve savunma haklarına kavuşturmak olduğunu söyleyen girişim sitelerinde logolarını ise şöyle tanımladı;

“Logomuz turuncu rengi, uluslararası emniyet ve uyarı standartlarına atıfta bulunur. Geleneksel kalkan sembolü, savunma hakkını ve savunma kabiliyetini ifade eder. Türkiye haritası ve üstündeki Ay-Yıldız, tarihten gelen milli çıkarlarımızı hatırlatırken, çapraz duruşlu silahlar; bu topraklar üstünde yaşadığımız sürece özgürlüğümüzü, güvenliğimizi ve savunma hakkımızı korumak yönündeki niyetlerimizi ve hazırlıklarımızı ifade etmek için logodaki yerini almıştır”.

 

İşte vatandaşları silahlanmaya çağıran internet sitesi;

 

http://www.bssah.com/

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Destici Diriliş Kampı’na katıldı

Destici Diriliş Kampı’na katıldı