23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,921 TL
  • 4,650 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

BU KAMERALARLA ALKOL ALANLAR MI FİŞLENİYOR?

Bu kameralarla alkol alanlar mı fişleniyor?

İzmit Marina’da yer alan teknelerin bulunduğu alana kameralar yerleştirildi. Vatandaşlar bu kameraların acaba güvenlik amacıyla mı yoksa alkol alan vatandaşın fişlenmesi için mi kullanılacağını merak ediyor.

14 Ekim 2017 Cumartesi 19:53 Güncel
Kocaeli’de yerel yönetimlerin alkollü mekanlara bakış açıları belli. Pek aralarının olduğu söylenemez. Yıllardır kentin hiçbir noktasına alkollü bir mekan için ruhsat verilmedi. Var olanların kapanması için ellerinden geleni de yapıyorlar. Hatta tramvay hattının bile sırf bu sebeple barlar sokağından geçirildiği kamuoyunca çok tartışılmıştı.

İzmit’te kalan ender alkollü mekanların içinde en özel yerler ise Marina’da bulunan tekneler. Birkaç yıl önce Büyükşehir Belediyesi bu bölgedeki tekneleri kaldırmak istemiş, gelen tepkiler üzerine bundan vazgeçmişti. 

Şimdi ise teknelerin bulunduğu bölgeye kameralar yerleştirildi. Şimdi hal böyleyken, kent yöneticilerin bakışı belliyken, vatandaşlar bu kameraların acaba güvenlik amacıyla mı yoksa alkol alan vatandaşın fişlenmesi için mi kullanılacağını merak ediyor.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hasan kaya

14 Ekim 2017 Cumartesi 22:40

Alkol varsa olay vardır orda devamlı kavgalar oluyor bence güzel bir uygulama

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kavşakta 2 otomobil birbirine girdi!

Kavşakta 2 otomobil birbirine girdi!