22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,966 TL
  • 4,661 TL
  • 163,70 TL
  • 104.736
KOCAELİ 28°

BAYRAM, ‘’KOCAELİ’NE HİZMET ETMEK ONURDUR’’

Bayram, ‘’Kocaeli’ne hizmet etmek onurdur’’

Eski belediye başkanlarından Hikmet Erenkaya Genel Sekreter İlhan Bayram’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi

28 Temmuz 2017 Cuma 12:02 Güncel
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, eski belediye başkanlarından Hikmet Erenkaya’yı ağırladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı memnuniyet mesajları verildi. Genel Sekreter Bayram” Kocaeli’ne hizmet etmek büyük bir onurdur” dedi.    
 
BAŞARILAR DİLEDİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram hayırlı olsun ziyaretleri çerçevesinde konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda önceki gün Genel Sekreter Bayram’ı eski belediye başkanlarından Hikmet Erenkaya ziyaret etti. Hayırlı olsun temennilerini sunan Erenkaya ‘’İSU’daki çalışmalarınızı takdirle karşılıyorduk. Yeni görevinizde de başarılar diliyorum. Kentimize ve milletimize yapacağınız hizmetler şimdiden hayırlı olsun ‘’ diyerek sözlerini tamamladı.
 
NAZİK ZİYARETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
Nazik ziyaretinden dolayı eski belediye başkanı Hikmet Erenkaya’ya teşekkürlerini sunan Genel Sekreter İlhan Bayram‘’ Bu düşünceleriniz bizleri gururlandırdı. Kocaeli’ne hizmet etmek benim için büyük bir onurdur.  Bize verilen bu görevi en iyi şekilde yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın ‘’ diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Bayram ‘’Yeni duble yollarla trafik rahatlayacak’’

Bayram ‘’Yeni duble yollarla trafik rahatlayacak’’