18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

BAŞSİAD ÜYELERİYLE BULUŞTU

BAŞSİAD üyeleriyle buluştu

Başarılı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BAŞSİAD) üyeleri, Başiskele'de bulunan Kekik Et Restoranda bir araya geldi. Programda derneğe yeni üye olan Enis Mert'e Başkan Barış Arat tarafından rozeti takdim edildi

01 Nisan 2017 Cumartesi 12:53 Güncel

Her ayın ilk Cumartesi günü farklı ilçelerde kahvaltılı program düzenleyerek üyeleriyle bir araya gelen Başarılı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BAŞSİAD) bu kez Başiskele'de bulunan Kekik Et Restoranda üyelerini ağırladı. Dernek başkanı Barış Arat’ın ev sahipliğinde kahvaltılı olarak geçen buluşmada üyeler, son günlerde yaşanan gelişmeler ve gündemi değerlendirme fırsatı buldu. Selamla konuşmasını gerçekleştiren BAŞSİAD Başkanı Barış Arat daha sonrasında 2014 yılında kurulan derneğe yeni üye olan  Mert İnşaat'ın sahibi Enis Mert'e rozetini takdim etti. Program, bir sonraki buluşmanın İzmit'te yapılması kararına varılmasının ardından sohbetler eşliğinde sona erdi. 


ARAT: GURUR DUYUYORUZ
Buluşmada kısa bir konuşma yapan BAŞSİAD Başkanı Barış Arat, “ Değerli arkadaşlarım, bu kalabalığı görmek çok güzel ve keyif verici. Davetimize icabet ederek bizleri kırmadınız. 2014 yılında kurulmuş ve bugün buralara kadar gelmiş bir dernek olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Sizlerle olmak çok güzel. Her geçen gün büyüyoruz. Bu bizi güçlendiriyor.Umarım daha da kalabalıklaşırız ve uzun soluklu işlere imza atarız” dedi.  Arat ayrıca 12 Nisan'da Luxory Garden Otel'de üyelerine yönelik kişisel gelişimle ilgili bir program yapacaklarını belirterek, "Bizi takip etmeye devam edin. Biz birlikte BAŞSİAD'lıyız" diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Konteyneri tamir etmek isterken ölümden döndü

Konteyneri tamir etmek isterken ölümden döndü