24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,919 TL
  • 4,650 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

BAŞKAN KARAOSMANOĞLU, ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU

Başkan Karaosmanoğlu, Ankara’da temaslarda bulundu

Başkan Karaosmanoğlu, Belediye ve kamu yatırımlarının değerlendirildiği Ankara’da resmi ziyaretlerde de bulundu.

20 Ocak 2017 Cuma 12:24 Güncel

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen belediye ve kamu yatırımlarının görüşüldüğü toplantılar haricinde milletvekilleri R.Sezer Katırcıoğlu ve Sami Çakır’a konuk oldu. Başkan Karaosmanoğlu ayrıca Ankara Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu’nu da ziyaret etti.
 

ANKARA MÜFTÜSÜ SÖNMEZOĞLU’NU ZİYARET ETTİ
Kocaeli’de Dini Yüksek İhtisas Merkezleri Müdürü olarak görev yaparken Ankara İl Müftülüğüne atanan Mehmet Sönmezoğlu’nu makamında ziyaret eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve AK Parti İlçe Başkanı Yunus Özder de eşlik etti. Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen birliktelikte Başkan Karaosmanoğlu, Sönmezoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.
 

SEZER VE ÇAKIR’I DA ZİYARET ETTİ
Belediye ve kamu yatırımlarının değerlendirildiği toplantılardan kalan zamanlarda Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) temaslarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve Kocaeli Milletvekili R.Sezer Katırcıoğlu ile Sami Çakır’ı çalışma ofislerinde ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu, Anayasa çalışmaları nedeniyle yoğun tempoda görev yapan milletvekilleri Katırcıoğlu ve Çakır’a başarılar diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

‘’Çocuklar dünya hayatının süsüdür’’

‘’Çocuklar dünya hayatının süsüdür’’