22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,958 TL
  • 4,654 TL
  • 162,81 TL
  • 105.830
KOCAELİ 28°

BAŞKAN KARAOSMANOĞLU, ‘’MARDİN’E DESTEĞİMİZ SÜRECEK’’

Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Mardin’e desteğimiz sürecek’’

Başkan Karaosmanoğlu, Mardin Kızıltepe Kaymakamlığına atanan Ahmet Odabaş’ı makamında ağırlarken, “Mardin’e desteğimiz sürecek” dedi.

24 Aralık 2016 Cumartesi 09:49 Güncel

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Mardin Kızıltepe Kaymakamı Ahmet Odabaş’ı Gebze çalışma ofisinde konuk etti. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mustafa Ayhan’ın da eşlik ettiği ziyarette, Büyükşehir Belediyesi’nin Mardin’de gerçekleştirdiği çalışmalar ve projeler için yeni atanan Kaymakam Odabaş, Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.


SOSYAL BELEDİYECİLİK PROJLERİNDEN BAHSETTİ
Mardin Kızıltepe ilçe kaymakamlığı görevine Sakarya ili Kocaali ilçe Kaymakamı iken atanan Ahmet Odabaş, sosyal belediyecilik çalışmalarının nasıl yapıldığı konusunda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun tecrübelerinden de faydalandı. Aynı zamanda Kızıltepe’de kayyum olarak görev yapacak Odabaş’a başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, “Mardin’e desteğimiz sürecektir. Kardeşlerimizin ihtiyaçlarına asla duyarsız kalamayız. Gerek bilgi ve tecrübe gerekse proje bazında elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi. Görüşme daha sonra bölgede ki son durum ve buna bağlı olarak gelişmelerin ele alınmasıyla sona erdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İzmit Körfezi’nde kalkan ve levrekler yüzecek

İzmit Körfezi’nde kalkan ve levrekler yüzecek