19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

AYYILDIZ ET'TEN DOĞAL ÇAYIR HAYVANLARI

Ayyıldız Et'ten doğal çayır hayvanları

41 yıldır aynı adresi olan Derince Denizciler Caddesi No:57/A’da faaliyet gösteren Ayyıldız Et ve Tavuk Pazarı Kurbanlık Satışlarına şimdiden başladı.

01 Ağustos 2017 Salı 08:44 Güncel
Tam 41 yıldır aynı adreste aynı kalite ve aynı hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren Ayyıldız Et ve Tavuk Pazarı verdiği güvenle tercih sebebi olmaya devam ediyor.

DOĞAL ÇAYIR HAYVANLARI 
Tamamen doğal çayır hayvanlarıyla kurbanlık satışı yapılan firmada Kurban Bayramlarında profesyonel ekibi ile çok kısa zaman içerisinde parçaları ayrılmış bir şekilde hijyenik bir ortamda kurbanlarınız teslim ediliyor.

41 YILDIR AYNI YERDE AYNI KALİTE
Ayyıldız Et ve Tavuk Pazarı’nın sahibi Hilmi Ayyıldız, kurbanlık hayvanlarını görmeden hayvan almamalarını dile getirerek şöyle devam etti. ‘‘Dile kolay. Tam 41 yıl aynı adreste aynı kalite ile Ayyıldız Et ve Tavuk Pazarı adıyla hizmet veriyoruz. Bizim için en önemlisi müşterilerimizin bize duyduğu güvendir. Bu güvene dayalı zaten standart müşterilerimiz var. Bunun için Kurban Bayramı’nda gelen diğer kurbanlık taleplerini karşılamak için kaliteyi düşürmeden yine tamamen doğal çayır hayvanlarıyla hizmet veriyoruz. Kurbanlıkları, kalite ve 41 yıllık tecrübemizle hijyenik bir ortamda parçaları ayrılmış bir şekilde teslim ediyoruz.’’dedi.

Kurbanlık Satışlarının yanında Perakende ve Toptan satışları da bulunan Ayyıldız Et ve Tavuk Pazarı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için işte firma sahibi Hilmi Ayyıldız’ın telefonu 0532 722 41 13.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Dikkat... Tramvay artık ücretli

Dikkat... Tramvay artık ücretli