18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

ALMANYA’DA MADALYA KAZANAN TÜRK SPORCU MADALYASINI YELİZ KORAY’A GÖNDERDİ

Almanya’da madalya kazanan Türk sporcu madalyasını Yeliz Koray’a gönderdi

Hatırlayacağınız üzere gazetemizin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Yeliz Koray 15 Temmuz için yazdığı “Yerim Destanınızı” isimli köşe yazısıyla gündeme bomba gibi düşmüştü.

04 Ağustos 2017 Cuma 13:40 Güncel
Gözaltına alındıktan sonra denetimli serbestlikle serbest bırakılan Koray’a sadece ülkemizden değil, dünyanın her yerinden destek gelmeye devam ediyor. Bunlardan biri de Serkan Aksel isimli sporcudan gelen madalya oldu. Koray’ın gözaltına alındığı gün moral bozukluğu yaşayan ve buna rağmen aynı saatlerde atletizm yarışması Hamburg Wasser World Trıathlon’da başarı sağlayan Aksel, Almanya’da aldığı madalyayı Koray’a gönderdi. Aksel, “Yarışmanın olduğu gün Yeliz Koray’ın gözaltına alındığını öğrendim ve çok moralim bozuldu. Yarışma boyunca kendi kendime madalya kazanırsam Yeliz Hanım’a hediye edeceğimi söyledim. Ülkemizin aydınlık geleceği için yazan gazetecilerimiz bedel öderken ben de küçük bir hediyeyle yanında olduğumu bilmesini istedim” dedi. 

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Recep ipek

04 Ağustos 2017 Cuma 15:20

Helal olsun güzel kardeşim en isabetli işi yapmışsın. O güzel hanımefendi bizlere umut verdi, karamsarlıktan kurtardı. Aydınlık yarınlar için umutluyuz artık. Teşekkürler.

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kadın yankesici tutuklandı

Kadın yankesici tutuklandı