21 Kasım 2017 Salı

  • 3,951 TL
  • 4,635 TL
  • 162,29 TL
  • 104.712
KOCAELİ 28°

262 TOWERS GÖRÜCÜYE ÇIKTI

262 Towers görücüye çıktı

Kocaeli halkının gündemini uzun süredir meşgul eden 262 Towers’ın lansmanı yapıldı.

07 Mayıs 2017 Pazar 18:30 Güncel

Kocaelililerin merakla beklediği Suudi Arabistanlı yatırımcı Muhammed El Kattan ve Türk ortağı Burçin Şahin tarafından yapılan üçüz kulelerin lansmanı dün yapıldı. Lansmana, AKP Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, AKP Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve çok sayıda iş adamı katıldı. Tanıtım gecesinde, projenin maketi davetlilere sunulurken, kutlama pastasını İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan kesti.

 

 

Üçüz kulelerden oluşan ve her biri 14 katlı olan proje binaları içerisinde, 2 kule iş merkezi olacak ve 1 kule ise müstakil oturmak isteyen alıcılara özel, rezidans tipi daireler şeklinde yapılacak. 420 adet ofisi içinde barındıracak proje, D-100 karayolu üzerinde bulunuyor. Dikkat çeken diğer detaylardan birisi ofislerin bulunduğu binaların altlarında olan toplamda 18 adet kafe&restoranın dev bir kürenin yer aldığı alana bakacak olması. Symbol AVM’nin hemen karşısında bulunan projenin ise kentin vizyonunu değiştirmesi bekleniyor. 262 Towers’ın 2019 yılında hizmete açılması bekleniyor. Lansmanda açılış konuşmasını yapan Burçin Şahin, “Davetimize teşrif ederek bizleri onurlandırdınız. Türkiye’nin en gelişmiş, en iyi planlanmış, en teknolojik altyapısına sahip, binalarımızı bir İzmitli olarak şehrimize yapmanın gururunu yaşıyoruz. Kentimizin cazibe merkezi haline gelmesini planladığımız 262 Towers, projemizde sizleri krallar ve kraliçeler gibi ağırlayacağız. Bu projemizde bizi destekleyen ve her zaman arkamızda olan değerli Belediye Başkanlarımız ve siyasi yöneticilere ekibim adına teşekkür ediyorum. Bizi izlemeye devam edin” dedi.

 

 

Sonrasında sözü alan projenin diğer ortağı Muhammed El Kattan, kentteki siyasilere teşekkür ederek, muhteşem bir proje yapacaklarını belirtti. Kocaeli’nin protokolü ve VIP iş adamlarının davet edildiği gecede yemek hizmetini Yeşildağlar verirken, Damla Özbilen canlı müzik Jazz Grubu’da katılımcılara eğlenceli anlar yaşattı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Bu site kimin?

Bu site kimin?