19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

MİNİKLERDEN HAYVAN DOSTLARINA KULÜBE

 Miniklerden hayvan dostlarına kulübe

Anaokulu öğrencileri sokak hayvanlarına yönelik hazırlanan kulübeleri boyadı

28 Mayıs 2017 Pazar 11:57 Güncel
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen  ‘’Onların hayatına bir renk de siz katın’’ projesini hayata geçirdi. Gebze Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğrencileri proje kapsamında köpek kulübesi boyama etkinliği düzenlendi. Öğrenciler okullarında misafir ettikleri köpeklerin barınacağı kulübeyi çeşit çeşit renklere boyadı.
 
2 KULÜBE BOYADILAR
Örnek Proje ile gönüllerinde köpek kulübelerini boyayan öğrenciler, minik dostlarının yuvalarını kendi elleriyle hazır hale getirdiler. Gebze Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu ayrıca bakımevinden 2 tane küpeli köpek sahiplendi. Sahiplenin köpeklerin bakımları ise düzenli olarak Büyükşehir Belediyesi Veteriner Şube Müdürlüğü tarafından yapılacak.
 
ÖRNEK PROJE İLE HAYVAN SEVGİSİ AŞILANIYOR
‘’Onların hayatına bir renkte siz katın’’ projesi okullara yönelik gerçekleştiriliyor. Okullarında köpek beslemek isteyen çocuklara hayvan sevgisini aşılamak için uygulanan projede köpek kulübeleri okullara götürülüyor ve çocukların elleriyle boyanıyor. Daha sonra ekipler tarafından alınarak verniklenen kulübeler okullara teslim ediliyor.​

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Duman içinde kalan araca itfaiye müdahale etti

Duman içinde kalan araca itfaiye müdahale etti