18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

İFTAR DENİNCE AKLA ETÇİ BEYLER GELİYOR…

 İFTAR DENİNCE AKLA ETÇİ BEYLER GELİYOR…

Döner ve İskender Kebap denilince akla ilk gelen mekan olan Etçi Beyler Restoran iftarda da müşterilerini mest etmeye devam ediyor.

10 Haziran 2017 Cumartesi 09:27 Güncel
Bin metrekare alanda hizmet veren Etçi Beyler Restoranın dünkü misafirleri arasında Kocaeli Cam ve Gölcük Tersanesi Komutanlığı 51 Elektrik Fabrikası Mekanik Grubu vardı. Büyük grupların yanı sıra 10-15 li gruplar halinde gelen diğer misafirlerle birlikte aynı anda yaklaşık 300 kişinin ağırlandığı restoranda lezzetle birlikte hizmetin de kalitesi misafirleri mest etti.

Gölcük Tersanesi Komutanlığı 51 Elektrik Fabrikası Mekanik Grubu adına Sosyal Dayanışma Fon Başkanı Burhanettin Akar, iftarda kendilerine verdikleri kaliteli hizmetten dolayı Etçi Beyler Restoran’a teşekkür etti.  Kalabalık restoranlarda özellikle iftar zamanında yoğunluktan dolayı aksamaların olabildiğini belirten Burhanettin Akar bu tür aksama ve yetersizlikleri Etçi Beyler Restoran’da yaşamadıklarını ve her zaman kaliteli hizmet aldıklarını belirterek şöyle devam etti. ‘’Buraya ailemizle birlikte Gölcük’ten geliyoruz.  Buranın et ve et ürünlerindeki namını biliyoruz. İzmit’te et yenilecekse Etçi Beyler’de yenir. Özellikle döneri ve İskender kebabı favorimiz. Defalarca gelmemize rağmen aynı hizmet kalitesi ile ağırlanmamız bizim için de tercih sebebi oluyor. Hijyen ve lezzetin yanı sıra Etçi Beyler Restoran çalışanlarının yakın ilgisi de bizleri mutlu ediyor. Özellikle Restoranın Müdürü Cengiz Özdemir’e, VIP Salonlarının Müdüresi Filiz Subaşı’na, Şef Garson Erkan Ayhan’a başta olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz.’’dedi. 
Etçi Beyler Restoranın iftar menüsü iki farklı seçenekten oluşuyor. 

MUHTEŞEM DÖNER-İSKENDER MENÜ
Birincisi ana yemeğin muhteşem iskenderden veya dönerden oluştuğu menü. Bu menüde döner ya da İskender tercih edebiliyorsunuz. 42 TL.den oluşan bu menüde iftariyelik, çorba, Salata,tatlı, meşrubat ve sınırsız çay bulunuyor. 

IZGARA MENÜ
İkinci menünün ana yemeği seçmeli olarak veriliyor. Izgara Köfte, Izgara Tavuk, Kebap çeşitlerinden istediğinizi tercih ediyorsunuz. 32 TL.’lik bu menüde yine iftariyelik, çorba, salata,tatlı, meşrubat ve sınırsız çay ikram ediliyor.

Etçi Beyler Restoran’da sizde iftar açmak isterseniz işte adres ve telefonu: 
İstasyon Mahallesi Ankara Caddesi No:89 – Köseköy / Kartepe – Kocaeli
0262 373 40 50 – 0 536 070 58 58

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

AKADEMİ HASTANESİ’NDEN 400 KİŞİLİK İFTAR

AKADEMİ HASTANESİ’NDEN 400 KİŞİLİK İFTAR