23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,921 TL
  • 4,650 TL
  • 162,79 TL
  • 105.531
KOCAELİ 28°

‘’15 TEMMUZ’U UNUTMAYACAĞIZ’’

‘’15 TEMMUZ’U UNUTMAYACAĞIZ’’

İlimizde ki Ticaret Odaları, sendikalar, odalar ortak basın toplantısı düzenleyerek ’’15 Temmuz’u unutmayacağız’’ açıklamasında bulundu

13 Temmuz 2017 Perşembe 14:54 Güncel
Türkiye – AB Karma İstişare Komitesi Türkiye kanadı olan 11 STK tarafından 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde 81 ilde eş zamanlı basın açıklaması yapıldı. İlimizdeki Ticaret Odaları, sendikalar ortak basın açıklaması yaptı. Açıklamaya KOTO Başkanı Necmi Bulut, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Yaşar Şanlı,  Memur Sen Kocaeli İl Temsilcisi Şahin Yaşlık, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Kocaeli İl Temsilcisi Kemal Kaya,  Nail Çiler, Türk İş Kocaeli Temsilcisi Yakup Yıldız, Hak  İş Kocaeli Temsilcisi İdris Ersoy hazır bulundu. 

‘’15 TEMMUZ’U UNUTMAYACAĞIZ’’
KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, tarafından okunan basın bildirisinde 15 Temmuz’u asla unutmayacağız, unutturmayacağız mesajı verildi. Zeytinoğlu’nun okuduğu bildiride şu ifadeler yer aldı; “İki hafta boyunca, farklı etkinliklerle, hazırladığımız afişlerle ülkemizin tamamında 15 Temmuz ruhunu canlı tutacağız. 15 Temmuz’un Türkiye için bir milat olduğuna inanıyoruz. Çünkü bu alçak, darbenin ötesinde bir işgal girişimiydi. Allah’a şükürler olsun milletimiz, cesareti ve feraseti ile bu belayı, bu fitneyi durdurdu. 15 Temmuz’da Türkiye en zor demokrasi sınavını büyük başarıyla vermiştir. Türkiye’nin sivil toplumu olarak 15 Temmuz’u asla unutmayacağız, unutturmayacağız.” İfadesinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Duvara sıkışan horozu itfaiye kurtardı

Duvara sıkışan horozu itfaiye kurtardı