18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

​KAMU-SEN HUKUKİ MÜCADELEYE HAZIR

​KAMU-Sen hukuki mücadeleye hazır

Kamu-Sen Kocaeli İl Teşkilatı Pehlevan Hukuk Bürosu ile avukatlık anlaşması​​nı yeniledi

19 Nisan 2017 Çarşamba 19:54 Güncel

Kamu-Sen Kocaeli İl Temsilciliği Pehlevan Hukuk Bürosu ile anlaşarak sendikal açıdan gerçekleştirdiği hukuki mücadelede Pehlevan Hukuk Bürosu’nun desteğini almıştı. Luxor Garden Otel’de gerçekleşen akşam yemeğinde Kamu-Sen’e bağlı sendikalar yeni avukatları ile tanışarak fikir alışverişinde bulundu. Programda konuşan Kamu-Sen Kocaeli İl Temsilcisi Yaşar Şanlı, “ Hiçbir sendika 5 avukat ile üyelerini temsil etmez. Avukatlarımız ile geçtiğimiz senede başarılı bir yıl geçirmiştik. Bunun için kendilerine tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

 

GENİŞ KATILIM                                     

Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Yaşar Şanlı’nın organize ettiği yemeğe, Pehlevan Hukuk Bürosu Avukatları Yasemin Pehlevan Yılmaz, Necati Yılmaz, Merve Karakaya, Önder Meydan, Bilal Tarı,Kocaeli 2 No’lu Şube Başkanı Mustafa Kılıç, Kocaeli 1 No’lu Şube Başkan Vekili Feyzullah Divli, Türk Diyanet Vakıf Sen Kocaeli Şube Başkanı Numan Uysal, ürk Tarım Orman-Sen Kocaeli Şube Başkanı Feridun Aztekin, Türk İmar-Sen Kocaeli İl Temsilcisi Recep Karaarslan, Türk Emekli-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ekrem Ertürk, Türk Kültür Sanat-Sen Kocaeli İl Temsilcisi Turgut Dursun, Türk Ulaşım-Sen Kocaeli İl Temsilcisi Agah Oktay Güner, Birleşik Emekliler Derneği Kocaeli Şube Başkanı Alp Timincioğlu, Türk Büro-Sen Kocaeli Şube Başkanı Rıfat Oypan ve Yasin Pazar Türk Haber-Sen Kocaeli İl Temsilcisi Yasin Pazar katıldı.

 

5 AVUKAT

Programda konuşan Kamu Sen İl Temsilcisi Yaşar Şanlı,” "Bugün memur sendikaları içerisinde en çok avukata sahip sendikayız. Pehlivan Hukuk Bürosu’nun 5 avukatı bizimle birlikte çalışıyor. 5 avukat ile tüm üyelerimize hukuk hizmeti veriyoruz. Geçtiğimiz yıl da kendileri ile birlikte çalışmıştık. Kendilerine çok teşekkür ederim. Programımıza katılan bütün başkanlarımıza teşekkür ederim” dedi.

 

1 MAYIS VURGUSU

Sözlerine devam eden Şanlı,”  1 Mayıs yaklaşmaktadır. Geçen yıl şehitlerimiz sebebiyle, kutlama yapmadığımız 1 Mayıs'ı, inşallah bu yıl Eskişehir Odun Pazarı Meydanında kutlayacağız. Eskişehir Köprübaşı mevkiinde saat 11;00'da buluşacak, Hamam Yolu İstikametinden Odun Pazarı Meydanına yürüyeceğiz. 15 ilden üyelerimizin katılacağı kutlamaların çalışma hayatımız için hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.​

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KİMSE BİRBİRİNİ SUÇLAMASIN EVETÇİLER HAYIR DEDİ

KİMSE BİRBİRİNİ SUÇLAMASIN EVETÇİLER HAYIR DEDİ