18 Ekim 2017 Çarşamba

  • 3,666 TL
  • 4,316 TL
  • 151,72 TL
  • 106.991
KOCAELİ 28°

ŞENOL AKYÜZ YENİ İŞ YERİNİ YARIN AÇIYOR

ŞENOL AKYÜZ YENİ İŞ YERİNİ YARIN AÇIYOR

İş adamı Şenol Akyüz otomobil ve Gayrimenkul Danışmanlığına start veriyor. VİP Auto Motorlu Araçlar A.Ş. ve VİP Gayrimenkul Yatırım kiralama A.Ş. isimli firmasının açılışı yarın yapılıyor.

25 Mayıs 2017 Perşembe 16:41 Ekonomi
GAYRİMENKUL YATIRIMI DA VAR 
İlimizde Özel Güvenlik Firması denilince ilk akla gelen isim olan VİPSAŞ Özel Güvenlik Hizmetleri Firmasının sahibi iş adamı Şenol Akyüz yeni yatırımlara hazırlanıyor. Marmara Bölgesinde önemli yatırımlar yapan Akyüz Gayrı Menkul ve Otomotiv sektörüne yatırım yapmaya hazırlanıyor. Güvenlik, Endüstriyel פrması olan VİPSAŞ Güvenlik aynı zamanda VİPTEM Lojistik ve Tayfun Gold Kuyumculuk sektöründe de hizmet veriyor. Şenol Akyüz şimdi de Yeşilova Mahallesi üzerinde 600 metre kapalı alanda Gayrimenkul ve otomotiv sektöründe faaliyet gösterecek. VİP Auto Motorlu Araçlar A.Ş. ve VİP Gayrimenkul Yatırım kiralama A.Ş. unvanları adı altında, üst segment olarak bilinen Range Rover, BMW, Audi, Wolkswagen ve Mercedes markalarıyla müşterilerine hizmet verecek. 

AÇILIŞ 16:00’DA
Yarın açılacak olan yeni işyerinde araç alım satım ve VIP hizmetleri verilecek. Aynı zamanda kat karşılığı yap-sat üzerine de faaliyet gösterecek olan şirkette 5 personel görev yaparak müşteri memnuniyetini sağlayacak. Akyüz yarın saat 16:00’da yeni işyerinin açılışını yapıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Nevzat Doğan basınla buluşacak

Nevzat Doğan basınla buluşacak