23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,918 TL
  • 4,632 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

MİNİBÜSÇÜLER MALİYA BAKANINA DOSYA SUNDU

Minibüsçüler Maliya Bakanına dosya sundu

Kocaeli Otobüsçüler ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt, KSO’nun eylül ayı meclis toplantısına konuşmacı olarak katılan Maliye Bakanı Naci Ağbal’a otobüsçülerin kentimizde yaşadığı sıkıntıları içeren bir dosya sundu.Kocaeli’de 65 yaş ve üzeri yolcu taşıma konusunda sürekli yaşadıkları sıkıntılar ile gündeme gelen minibüsçüler bu kez sıkıntılarını bakana iletti. Kocaeli Sanayi Odası’nın Eylül ayı meclis toplantısına konuşmak üzere ilimize gelen ve önemli açıklamalarda bulunan Maliye Bakanı Naci Ağbal, minibüsçüler adına Şehir içi Otobüsçüler ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt’u dinledi.

30 Eylül 2016 Cuma 11:03 Ekonomi

Kocaeli Otobüsçüler ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt, KSO’nun eylül ayı meclis toplantısına konuşmacı olarak katılan Maliye Bakanı Naci Ağbal’a otobüsçülerin kentimizde yaşadığı sıkıntıları içeren bir dosya sundu.
Kocaeli’de 65 yaş ve üzeri yolcu taşıma konusunda sürekli yaşadıkları sıkıntılar ile gündeme gelen minibüsçüler bu kez sıkıntılarını bakana iletti. Kocaeli Sanayi Odası’nın Eylül ayı meclis toplantısına konuşmak üzere ilimize gelen ve önemli açıklamalarda bulunan Maliye Bakanı Naci Ağbal, minibüsçüler adına Şehir içi Otobüsçüler ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt’u dinledi.

DOSYAYI TESLİM ETTİ

Mustafa Kurt minibüsçülerin kentimizde yaşadığı sıkıntıları içeren bilgilendirme dosyasını bakan Ağbal’a teslim ederek yaşanan problemler konusunda kendisinden yardım istedi. Kurt minibüsçülerin ödediği KDV oranının yüzde 18 olduğunu ve bu oranın yüksek olmasından şikayetçi olduklarını ifade ederek, dosyada sadece bu sıkıntının yer almadığına dikkat çekti. Kurt 65 yaş üzeri sorununun da dosyada yer aldığını ifade ederek minibüsçülerin 3 aylık ücretlerini aldıklarını ve hala içeride 4 aylık alacaklarının olduğunu belirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Rotary kulübü Mehmetçik vakfıyla işbirliği yaptı

Rotary kulübü Mehmetçik vakfıyla işbirliği yaptı