19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

YAHYA KAPTAN’DAN BAŞARILI SATRANÇÇILARA ÖDÜL

Yahya Kaptan’dan başarılı satranççılara ödül

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan Gençlik ve Spor Bakanlığı Okullar Arası Satranç İl Birinciliği’nde Yahya Kaptan İlkokulu ikinci oldu. Yiğit Bayraktar, Efe Tezerer, Toprak Yeni, Mehmet Kaan Fatı ve Ada Yiğit Geçmez’den oluşan satranç takımı içinYahya Kaptan İlkokulu’nda tören düzenlendi.

07 Mart 2017 Salı 15:38 Eğitim

Törende konuşan okul müdür Sezai Şahin 26 ilkokul içinde alınan önemli başarıya dikkat çekerek satranç takimini tebrik etti. Şahin, “Öğrencilerimizin eğitim ve öğretim dışındaki faaliyetlerini çok önemsiyoruz. Sizlerin hayata atılmasında ve yaşadığı zorluklara karşı çözümler üretmesinde ders dışı bu faaliyetlerin büyük katkısı var. Satranç takımımızın bu başarısı tüm öğrencilerimiz için özendirici oldu” dedi.

 

Şahin’inkonuşması sonrası müdür yardımcıları Kemal Demir, Ramazan Demir ve sınıf öğretmeni a. Nurdan Kodan öğrencileri tebirk ederek madalyalarını verdi. Son olarak Yahya Kaptan İlkokulu Müdürü Sezai Şahin, satranç takımı kaptanı Yiğit Bayraktar’a takımın ikincilik kupasını verdi. 

 

İkili eğitim yapılan okulda öğle saatinde tüm öğrencilerin hazır bulunduğu törende  satranç takımının mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Tüm öğrenciler satranç takımını alkışlarla tebrik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Halk Eğitim binası İzmit Belediyesine devrediliyor

Halk Eğitim binası İzmit Belediyesine devrediliyor