21 Kasım 2017 Salı

  • 3,963 TL
  • 4,655 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

ÜZÜLMEZDEN ÖĞRENCİLERE MESAJ VAR

ÜZÜLMEZDEN ÖĞRENCİLERE MESAJ VAR

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı başlangıcı arifesinde bir mesaj yayınladı

14 Eylül 2017 Perşembe 10:29 Eğitim
“Eğitime ve dolayısıyla insana yapılan yatırım, güçlü, mutlu ve parlak bir geleceğin teminatı olacak, ülkemizin çağdaş dünyayla bütünleşme çabalarına hız kazandıracaktır. İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir. Bu bilinçle 2017-2018 eğitim-öğretim yılına başlıyoruz” diyen Başkan Üzülmez; 

Geleceğimizin Teminatı Sevgili Öğrenciler,
Yaz tatili sonrası, eğitim-öğretime başlamanın tatlı heyecanını yaşıyorsunuz. Tatilde güzel ve eğlenceli vakit geçirerek dinlenmiş olduğunuzu umuyorum. Şimdi okula umutla ve heyecanla başlama zamanı geldi. Unutmayın ki dersleriniz için göstereceğiniz ilgi ve çalışma azmi sizi başarıya götürecektir. Bu başarı da geleceğe emin ve sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır.

Değerli Öğretmenler,
Özveriyle çocuklarımızı yetiştiren sizlersiniz. Sizler geleceğimizin ışığı gençlerimize rehbersiniz. Her türlü başarıda üstün gayretiniz ve kutsal emeğiniz vardır. Sizlere emanet ettiğimiz çocuklarımızı, koruyan ve geliştiren, ailesini, vatanını, milletini seven, topluma karşı sorumluluk duyan kişiler olarak hayata hazırlayacağınıza olan inancım tamdır. Sizlere inanıyor, güveniyor ve başarılar diliyorum.

Saygıdeğer Veliler,
Gençlerimizin yetişmesinde en önemli çaba, gayret ve emekler size aittir. Hiçbir zaman unutmayalım ki, iyi bir toplumun temeli ailede atılır. Çocuklarımızı tarihine ve kültürüne sahip çıkan, kendi ayakları üzerinde duran bireyler olarak yetiştirmek için çabalayan sizler toplumu da o kadar güçlü kılacaksınız. 

Bu duygu ve düşüncelerle; öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, tüm eğitim çalışanlarının ve ailelerimizin Yeni Eğitim-Öğretim yılının başarılarla, sağlıkla, huzurla dolu olarak geçmesini temenni eder, sevgi ve selamlarımı sunarım.''

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KARTEPE BELEDİYESİ TEL ÇİT İHALESİ YAPILDI

KARTEPE BELEDİYESİ TEL ÇİT İHALESİ YAPILDI