19 Ekim 2017 Perşembe

  • 3,661 TL
  • 4,336 TL
  • 151,43 TL
  • 108.434
KOCAELİ 28°

TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN ÖĞRENCİ SAYIMIZ 367 YÜKSELDİ

TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN ÖĞRENCİ SAYIMIZ 367 YÜKSELDİ

TEOG SINAVINDA İLİMİZDEN TAM PUAN ALAN VE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN ÖĞRENCİ SAYIMIZ 367 YÜKSELDİ.

16 Haziran 2017 Cuma 16:22 Eğitim
Vali Hasan Basri Güzeloğlu, TEOG sınav sonuçlarına yaptığı itirazı neticesinde, optik okuyucunun oluşturduğu teknik hatanın düzeltilmesi sonucunda TEOG Sınavında tam puan aldığı belirlenen  Çayırova Özel Açı Ortaokulu 8’nci sınıf öğrencisi İsmail Işık ile babası Yakup  Işık’ı ve  beraberinde  İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç ile Özel Açı Ortaokul Müdürü Erdem Karakaş’ı makamında kabul etti.
Çayırova Özel Açı Ortaokulu 8’nci sınıf öğrencisi İsmail Işık, Vali hangi soruda teknik hatanın oluştuğunu ve akabinde gelişen sürecini anlattı. 
İsmail Işık’ın eklenmesi ile ilimizde tam puan alan öğrenci sayımızın 367 ye yükseldiğini belirten Vali Hasan Basri Güzeloğlu yaptığı konuşmalarında; “Her çocuk özeldir. Bu ülkenin aydınlık yarınlarına ve geleceğine çok büyük katkılar sunacak olan bilgi, ahlak ve terbiyeleriyle örnek olan, yüz akımızsınız. Her şey istemek ve çalışmak ile olur. Her şey gönlünce ve gönlüne göre olsun.” diyen Vali, İsmail Işık’ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi ve hediyesini verdi.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

DOĞAN, KAZA YERİNDE

DOĞAN, KAZA YERİNDE