21 Kasım 2017 Salı

  • 3,955 TL
  • 4,643 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

KÖRFEZ AKD KİDS EĞİTİM KURUMU YENİ EĞİTİM DÖNEMİNE HAZIR

Körfez AKD KİDS Eğitim Kurumu  yeni eğitim dönemine hazır

Körfez AKD KİDS yeni eğitim öğretim yılı toplantısını tamamladı. Yeni dönem toplantısı okul öğretmenleri ve yardımcılarının katılımıyla yapılan. Okul kurucusu Nagihan Cengiz Uludoğan “Mutlu çocuklar mutlu öğretmenler tarafından yetiştirilir” diyerek mesajını verdi

30 Ağustos 2017 Çarşamba 10:40 Eğitim


ÇITASINI YÜKSELTİYOR
Eğitimci Nagihan Cengiz Uludoğan'ın kurucusu olduğu Yarımca semtinde bulunan Körfez AKD KİDS, ilk dönemini bitirdi. Yaz okuluyla da hem velilerin hem de öğrencilerin beğenisini alan okul şimdi yeni dönem hazırlıklarıyla uğraşıyor. Yeni dönem için ilk toplantısını yapan Körfez AKD KİDS ailesi ilk günkü heyecanla sezona start verdi.  Körfez’de ikinci yılını geçiren AKD KİDS bu dönem de bir önceki eğitim kalitesini sürdürmeyi ve çıtayı yukarılara taşımayı hedefliyor. 

ÖDÜLLÜ OKUL
Öte yandan  “Geleceği Olan Çocuklar Yetiştiriyoruz” sloganıyla çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen ders ve aktivitelerle de miniklerinizi adeta geleceğe hazırlıyor. Amerikan Kültür Okul Öncesi Eğitim Kurumları, Türkiye’nin eğitim sektöründeki en büyük ve en yaygın kuruluşlardan biri olarak dikkat çekiyor. Ayrıca Türkiye genelindeki bu okullarda uygulanan yüksek kalite standartlarıyla; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek okul öncesi eğitim kurumu olarak farkını gösterdi.

BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
Toplantıda konuşan Körfez AKD KİDS Kurucusu Nagihan Cengiz Uludoğan, “Öğrencilerimizi bize emanet edilmiş çocuk olarak değil, kendi çocuklarımız olarak kabul etmeliyiz. Bu güne kadar bu duyguyu başaran okulumuz, önümüzdeki eğitim yılında da aynı özveri ve kaliteyi göstereceğine eminim. Bizler mutlu çocuklar, geleceği olan çocuklar yetiştirmek istiyorsak, önce yaptığımız işin bizi mutlu etmesi gerekiyor” dedi. 

AKD KADROSU HAZIR
Düzenlenen toplantıya Okulun psikologu İldenay Öznur Yüklersarı, AKD Sorumlu Müdürü Özlem Güner Özdurak . Okul Öğretmenleri Gülşah Civeleker , Sevil İzgi, Çiğdem Boğaz, Ayşe Adıgüzel, Tuğba Kurdak , Büşra Hacıoğlu, Ebru Aydemir, Ezgi Dikyol, Özlem Güner , Emine Yarımbaş  ve Zeliha Ertunç katıldı. Körfez AKD KİDS yeni eğitim döneminde güçlü eğitimci kadrosu ile hazır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İZMİT BELEDİYESİ SATA SATA BİTİREMEDİ

İZMİT BELEDİYESİ SATA SATA BİTİREMEDİ