24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,949 TL
  • 4,687 TL
  • 163,42 TL
  • 104.549
KOCAELİ 28°

KARTEPE BELEDİYESİ TYP İŞÇİ ALIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Kartepe Belediyesi TYP İşçi Alımını Gerçekleştirdi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın istihdam projelerinden biri olan Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında Kartepe Belediyesi ve İŞKUR Kocaeli arasında düzenlenen protokol ile 6 ay süreli olarak 50 personel istihdamı için başlatılan işlemlerde son aşamaya gelindi, ve görev verilecek personeller belirlendi.

24 Mart 2017 Cuma 12:13 Eğitim

Proje kapsamında İŞKUR’a yapılan başvuruların, kontenjan personel sayısından fazla olması sebebiyle, geçtiğimiz gün Necip Fazıl Kültür Merkezinde noter huzurunda yapılan  kura çekimi ile görevlendirilecek personellerin isimleri belirlendi. Kura sonucu adı belirlenenler, proje kapsamında geçici süreli olarak; çevre temizliği, ağaçlandırma ve park düzenlemeleri gibi işlerinde çalıştırılmak üzere istihdam edildi.

 

Kartepe Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; “Mart  ayında başlayan Toplum Yararına Çalışma Programı Eylül ayında son bulacaktır. Dönemsel bir görevlendirme de olsa, bu arkadaşlarımızı Kartepe’nin doğası ve mevsim itibariyle en verimli şekilde değerlendirerek, belediyemizin hizmet ve çalışmalarına katkı sunmaları sağlanacaktır” dendi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KOTO’da ‘Dış Ticaret Bilgilendirme’ Semineri

KOTO’da ‘Dış Ticaret Bilgilendirme’ Semineri