22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,961 TL
  • 4,649 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

İZMEK’TE KAYITLAR BAŞLIYOR

İZMEK’TE KAYITLAR BAŞLIYOR

İzmit Belediyesi ile İzmit Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün ortaklaşa faaliyetlerini sürdürdüğü meslek edindirme kursları için yeni dönem kayıtları 5 Eylül Salı günü başlıyor. İzmit’te yaşayan vatandaşların ücretsiz olarak yararlanabildiği İZMEK kursları 8 yılını geride bıraktı. Her geçen yıl hızla gelişen ve büyüyen İzmit Belediyesi Meslek Edindirme kursları İZMEK 2017 – 2018 dönemine 98 branşla başlıyor.

27 Ağustos 2017 Pazar 09:27 Eğitim
HALK ÜNİVERSİTESİNE DÖNÜŞTÜ
 
Yeni eğitim – öğretim yılında kurslara katılmak isteyen vatandaşların 29 Eylül 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar, Ömerağa Mah. Abdurrahman Yüksel Cad. No:9 BELSA Plaza B Blok Kat 7’de hizmet veren İZMEK Kurs merkezine başvurabileceklerini belirten yetkililer “ Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ın tanımıyla halk üniversitesine dönüşen kurslarımız bu yılda vatandaşlarımızın hizmetinde olacak.  12 yaş üzeri vatandaşlarımız kurslarımızdan ücretsiz olarak faydalanabilecekler.  Kayıt yaptıracak vatandaşlarımızın kimlik ve öğrenim belgeleriyle gelmeleri yeterli. 52 Kurs Merkezinde eğitim alacak kursiyerler yılsonunda Milli Eğitim onaylı sertifika almaya hak kazanacaklar” dediler. 
 
98 BRANŞ
 
Yeni eğitin – öğretim döneminde zamanını ilgi alanına göre verimli ve üretken bir şekilde değerlendirmek isteyen kursiyerler, Bilişim Teknolojileri, El Sanatları ve Tasarım, Dil (lisan), Müzik ve Gösteri Sanatları ve Kişisel Gelişim başlıkları altında toplam 98 branşta eğitim alabilecekler.
İzmitli vatandaşlara meslek edindirmek ve el becerisi kazandırmak, Üretken bir toplum olma yolunda imkan ve katkı sağlamak amacıyla açılan  (İZMEK) İzmit Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarıyla ilgili bilgi almak isteyenler Belediyenin 318 0000 numaralarını arayıp detaylı bilgi alabilirler.  
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Başkan Karaosmanoğlu’ndan,  Yıldırım’a hayırlı olsun ziyareti

Başkan Karaosmanoğlu’ndan, Yıldırım’a hayırlı olsun ziyareti