22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,967 TL
  • 4,659 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ'NDE MEZUNİYET COŞKUSU

Fen Edebiyat Fakültesi'nde mezuniyet coşkusu

Kocaeli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi'nin 2016-2017 Akademik Yılı mezuniyet töreni dün (23.05.2017) Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

24 Mayıs 2017 Çarşamba 15:48 Eğitim
Fen Edebiyat Fakültesi mezuniyet törenine Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Çakır, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün, dekanlar, müdürler, akademik ve idari personel yanı sıra mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan törenin açılış konuşmalarında Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün, mezun olan öğrencilere gelecek hedeflerinde başarılar dilediler. Öğrenciler adına ise fakülte birincisi İngiliz Dizi ve Edebiyatı Bölümü’nden Ezgi Kaptan İşçi ve Matematik Bölümü Birincisi Melike Keleş teşekkür konuşmalarını gerçekleştirdi.

Kimya, Matematik, Türk Dili ve Edebiyatı, Felsefe, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Arkeoloji, Tarih ile Biyoloji bölümlerinden 950 öğrencinin mezuniyet heyecanı yaşadığı törende, fakülte birincisi Ezgi Kaptan İşçi, fakülte ikincisi Elzem Aksu ve Fakülte üçüncüsü Kadriye Demirkol Özata yanı sıra bölümlerinde dereceye giren öğrencilere plaket takdimi yapıldı. Tören, öğrencilerin birlikte kep atması ile sona erdi.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Valilikte işe başvuranlar dikkat!

Valilikte işe başvuranlar dikkat!