22 Ekim 2017 Pazar

  • 3,670 TL
  • 4,327 TL
  • 151,35 TL
  • 108.489
KOCAELİ 28°

BİLNET OKULLARI KOCAELİ KAMPÜSÜNÜN TEMELLERİ ATILDI

BİLNET OKULLARI KOCAELİ KAMPÜSÜNÜN TEMELLERİ ATILDI

Alanında uzman eğitim kadrosu, kaliteli eğitim sistemi ve nitelikli eğitim için ihtiyaç duyulan tüm teknolojik alt yapılara sahip kampüsleriyle hizmet vermeye başlayacak Bilnet Okullarının Kocaeli Kampüsü, 2018 - 2019 eğitim - öğretim yılında açılacak.

03 Ağustos 2017 Perşembe 09:49 Eğitim
Bilfen Şirketler Grubunun ikinci okul markası olan Bilnet Okullarının Kocaeli Kampüsünün temelleri kısa süre önce atıldı. 10.000 metrekarelik alanda inşaat çalışmaları başlayan kampüste; anaokulu,  ilkokul ve ortaokul kademelerinde eğitim verilecek.
46 derslik barındıracak kampüste; yüzme havuzu, konferans salonu, spor salonları; fen, bilgisayar ve yabancı dil laboratuvarları gibi tam donanımlı etkinlik alanları da bulunacak. 2018 yılının bahar aylarında bitirilmesi planlanan çalışmalarla Kocaeli, eğitim alanında yeni bir soluğa kavuşacak.

Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Kurucusu Ali Korkmaz, “Eğitimde kalite seviyesini en üst düzeye taşımış Bilnet Okullarını Kocaeli’ye getirmenin gururunu yaşıyoruz. 15 yıllık eğitim geçmişimizi güzel bir okul projesiyle taçlandırmak istedik. Bu proje ile hem eğitim alanında ilimize yeni bir soluk getireceğiz hem de yeni istihdam alanları yaratacağız. Bu konuda bize öncelik eden Bilfen Şirketler Grubuna sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

MUHTARLAR ÇEVRE İÇİN YARIŞIYOR

MUHTARLAR ÇEVRE İÇİN YARIŞIYOR