22 Ekim 2017 Pazar

  • 3,670 TL
  • 4,327 TL
  • 151,35 TL
  • 108.489
KOCAELİ 28°

BİLGİEVLERİ’NDEN FEN LİSELERİNE

Bilgievleri’nden Fen Liselerine

23 Bilgievi öğrencisi, TEOG sınavında Fen Lisesi kazanmayı başardı

09 Ağustos 2017 Çarşamba 12:03 Eğitim
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilgievleri Teog sınavında yine önemli bir başarıya imza attı. TEOG sınavına giren 23 Bilgievi öğrencisi, Kocaeli’nin yanı sıra Türkiye’nin en önemli Fen Liselerini kazanmayı başardı.  Söz konusu başarı, “Bilgievleri kazandırıyor” yorumlarına neden oldu.

 

YÜZLERİ GÜLDÜREN BAŞARI

8. sınıf öğrencileri tarafından merakla beklenen TEOG ikinci basamak sınavının sonuçları önceki gün açıklandı. Bu önemli sınava Bilgievlerinde hazırlanan öğrenciler de heyecanlı bekleyişin ardından hangi okullara yerleştiklerini öğrendi. Sonuçlar kısa süre içinde Kocaeli’ndeki tüm Bilgievlerine ulaştı. Ortaya çıkan tablo ise yüzleri güldürdü. Zira sınava Bilgievinde hazırlanan 23 öğrenci Kocaeli’nde eğitim veren Kocaeli Fen, Muammer Dereli Fen, Gölcük Fen ve Şehit Özcan Kan Fen Liselerini tutturmaya başardı. Bu öğrencilerden bazıları ise Aydın, Bolu ve İstanbul’da eğitim veren Fen Liselerine girdi. Söz konusu başarı öğrenci velilerinin yanı sıra Bilgievlerinde sevinçle karşılandı.

 

BAŞARI TESADÜF DEĞİL

Bilgievleri, yılın başından itibaren TEOG sınavına girecek olan öğrencilerinin adeta üzerine titredi. 8. sınıf öğrenciler bu kapsamda eğitim kampına alındı. TEOG adayları için, rutin derslerin yanı sıra, hızlandırılmış bilgi destek programı ile ek kurslar düzenledi. Çocukların sınav stresine karşı ise özel bir strateji belirlendi.

 

VELİLER RAHAT NEFES ALDI

Verilen eğitimin kalitesi öğrencilerde başta özgüven yaratırken, sınava da en iyi şekilde hazırlanmalarını sağladı. Bilgievleri, velilerin aile bütçesine de bir anlamda önemli katkı sundu. Özel ders, kurs ya da özel okul imkânı olmayan aileler, Bilgievleri sayesinde çocuklarının en iyi şekilde sınava hazırlanmasını sağladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ks

09 Ağustos 2017 Çarşamba 13:04

Bilgi evleri feto projesidir.tahir buyukakin ve ozellikle aALI YESILDALIN bu projeyi kocaeli halkina kakalamak icin sarf ettigi cabayi goz ardi edenler kripto fetocular .fem dersaneleride kazandiriyor diye zamaninda reklam yapildi simdi fetocu diye lekelenmis dersaneye giden genc nedil var .feto temizligini OZELLIKLE KOCAELI BUYUKSEHIR BELEDIYESINDEKI FETOCU MAKAMLARI.FETOYA IHALELERI ADRESE TESLIM EDEN ALI YESILDAL. RASIT FIDAN ikilisini ozellikle temizlenmeli.yayin evleri siskin faturalar

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kandıra Cezaevi'nde mahkum dudaklarını dikti

Kandıra Cezaevi'nde mahkum dudaklarını dikti