22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,932 TL
  • 4,639 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

BAŞKAN BU YIL OKULA İLK KEZ BAŞLAYAN ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Başkan Bu Yıl Okula İlk Kez Başlayan Öğrencilere Başarılar Diledi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yayınladığı bir mesajla bu yıl eğitim hayatına ilk kez katılacak olan ilkokul birinci sınıf öğrencilerine başarılar diledi

10 Eylül 2017 Pazar 10:44 Eğitim
2017 – 2018 eğitim ve öğretim yılının son hazırlıkları bütün hızıyla sürerken, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da ilkokul birinci sınıfların okula uyum sağlayabilmesini kolaylaştırmak için eğitime bir hafta erken başlaması nedeniyle bir mesaj yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, minik öğrencilere başarılar diledi.

Başkan İbrahim Karaosmanoğlu mesajında, “Bu yıl ilk kez okulla tanışacak ve uzun bir eğitim – öğretim maratonuna çıkacak küçük öğrencilerimizi, hayatlarındaki bu önemli merhaleye başladıkları için tebrik ediyorum. İnşallah yavrularımız, her alanda olduğu gibi eğitim hayatları boyunca da başarıdan başarıya koşsunlar.

Yüce Allah’tan isteriz ki; ülkemizin ve memleketimizin ihtiyacı olan vatanına, milletine, ailesine ve kendilerine faydalı hayırlı birer evlât olarak geleceğe yön veren insanlar olurlar. Bu konuda velilerimize de çok büyük sorumluluklar düşmektedir. Hayatlarında ilk kez okula başlayan bu küçük yavrularımıza gereken şefkat ve ilginin gösterilmesi, ailelerimizin en önemli sorumluluğudur.

Bunun yanı sıra öğretmenlerimize de çok büyük görevler düşmektedir. Yaptıkları işin insan yetiştirme sanatı olduğunu unutulmamaları gerekir. Öğretmenlerimizin bu hissiyatla görevlerini icra etmelerini temenni ediyorum. Görevini icra eden ve yeni atanan öğretmenlerimize de başarılar diliyorum. 2017 – 2018 eğitim ve öğretim dönemi hayırlı – uğurlu olsun…” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

ALİ YILDIZ DÜNYA EVİNE GİRDİ

ALİ YILDIZ DÜNYA EVİNE GİRDİ