18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

BAŞKAN BABANIN MUTLU GÜNÜ

BAŞKAN BABANIN MUTLU GÜNÜ

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, kızı Ayça’nın liseyi bitirmesinin mutluluğunu yaşadı.

29 Mayıs 2017 Pazartesi 11:30 Eğitim
Cahit Elginkan Anadolu Lisesi’nden mezun olan ortanca kızı Ayça’ın diploma törenine katılan Başkan Doğan, hem veli, hem de başkan olarak duyguların en güzelini yaşadığını söyledi.

Üç kız babası olduğu için kendini çok şanslı hissettiğini belirten Başkan Doğan,  Cahit Elginkan Anadolu Lisesi’nde okuyan kızı Ayça’nın okul bahçesinde düzenlenen diploma törenine katıldı.
 
KIZINA DİPLOMASINI KENDİSİ VERDİ
 
Belediye Başkanı kimliğinin yanı sıra bir veli olarak katıldığı törende kızının diplomasını kendi elleriyle vermenin gururunu ve mutluluğunu yaşayan Doğan” bir babanın en büyük mutluluğu evlatlarının sağlıklı olarak eğitim öğretim hayatını başarılı şekilde tamamlamasıdır.  Üç kız babası olarak bana bu güzel duyguları yaşattıkları evlatlarıma çok teşekkür ediyorum. Bugün, bir yandan belediye başkanı olarak geleceğin emanetçisi gençlerimize hayallerini bir adım daha yaklaştıran diplomayı teslim etmenin mutluluğunu yaşarken, bir yandan da bir baba olarak kendi kızımın mezun olduğunu görmenin gururunu yaşadım. Allah tüm yavrularımıza zihin açıklığı versin. Onlar bizim her şeyimiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Büyükşehir’den, yem bezelyesi üretimine destek

Büyükşehir’den, yem bezelyesi üretimine destek