19 Ekim 2017 Perşembe

  • 3,662 TL
  • 4,337 TL
  • 151,43 TL
  • 108.434
KOCAELİ 28°

ATAFEN'DE NELER OLUYOR?

Atafen'de neler oluyor?

İlimizin en köklü özel eğitim kurumlarından biri olan Atafen’de Koleji her geçen yıl kan kaybetmeye devam ediyor.

08 Haziran 2017 Perşembe 16:02 Eğitim
Geçtiğimiz günlerde iddialara göre kolejde okul müdürü ile veli birbirine girmiş ve veli apar topar okul dışarısına çıkartılmış. 2 çocuğunu eğitim alması için Atafen Kolejine yazdıran İlhan Atmaca isimli veli kolejin ilkokul müdürü Sedat Gemici ile az kalsın okulda yumruk yumruğa geliyormuş. İddialara göre İlhan Atmaca’nın ilkokul 3.sınıfa giden çocuğunun ilkokul öğretmeni değişmiş, haklı olarak çocuğun psikolojisi bozulmuş, veli İlhan Atmaca okul yönetimi ile durumu görüşmek için ilkokul müdürü Sedat Gemici’nin kapısını çalmış ve toplantı talep etmiş. Atmaca’nın toplantı talebine sert yanıtlar veren Okul müdürü Sedat Gemici veliyi odasından kovmuş. 

MİLLİ EĞİTİME ŞİKAYET ETTİ
Veli ile okul müdürü arasında tartışma uzayınca okul müdürü Gemici’nin odasına görevliler gelerek Veli İlhan Atmaca’yı apar topar kolejden uzaklaştırmışlar. İlhan Atmaca Atafen Kolejinde yaşadığı bu skandal yaklaşımı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirmiş ve soruşturma açılmasını istemiş. Atmaca hemen iki çocuğunu da Atafen Kolejinden alarak başka özel bir okula yazdırmış.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

ali yaman

10 Haziran 2017 Cumartesi 11:34

Sanırım geçen sene de Sedat bey Gülşen öğretmenin sağlık problemleri yüzünden istifa ettiğini söylemiş tüm velilere . sonradan öğrendiğimize göre gülşen öğretmen istifa etmemiş sedat bey in egoları yüzünden istifaya zorlanmış bu yüzden atafen eğitim kurumlarında bir çok veli cocuklarını alıp gülşen öğretmenin yeni görev yeri bahçeşehir kolejine vermiş.

başka bir veli

09 Haziran 2017 Cuma 11:42

En kısa sürede soruşturma açılmalı özellikle Sedat bey in bu ilk vukuatı değil. geçmiştede aynı durumlar bu okulda gerçekleşti ayrıca tanıdıklarına ve özellikle geçmişte öğretme çocuklarına verdikleri extra okul puanlarını(TEOG) incelemeye almaları gerekir.

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Asayiş'ten dev hırsızlık operasyonu: 29 kişi gözaltında

Asayiş'ten dev hırsızlık operasyonu: 29 kişi gözaltında