24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,939 TL
  • 4,698 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

YARALI LEYLEK KURTARILDI

Yaralı leylek kurtarıldı

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı Sahipsiz Hayvanlara Müdahale Birimi, birçok yaralı, bakıma muhtaç ve sahipsiz hayvanın imdadına yetişiyor.

02 Kasım 2016 Çarşamba 10:44 Asayiş

Eski İstanbul yolu Kent Ormanı’nda aç ve uyuz köpek olduğu ihbarını alınan ekipler kısa süre içinde bölgeye gittiler. Ekipler, köpeğin önce karnını doyurdular ardından da bakımlarının yapılması için Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınma Merkezi’ne bıraktılar.
 
YARALI LEYLEK
 Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, vatandaşların Solaklar yolu asfalt şantiyesinde de ayağı kırık leylek olduğunu bildirmeleri üzerine hızla söz konusu yere geçtiler. Asfalt şantiyesi içinde kaldırım taşları altında bulunan leyleğe yiyecek ve su veren ilgililer, daha sonra leyleğin tedavisini yaptırmak üzere Hayvan Barınma Merkezi’nin yolunu tuttular. Burada gerekli tedavisi yapılan leyleğin doğal yaşamına bırakıldığı bildirildi. Yetkililer, vatandaşların çevrelerindeki yaralı veya bakıma muhtaç sahipsiz köpek, kedi gibi hayvanları gördüklerinde Zabıtanın 153 veya 3188 00 20 numaralı telefonlarını arayabileceğini söylediler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kocaelispor, Kartal deplasmanında

Kocaelispor, Kartal deplasmanında