19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

ÜMİT KARAALP,’’ KORSAN FİRMALARI DEŞİFRE EDECEĞİZ’’

ÜMİT KARAALP,’’ KORSAN FİRMALARI DEŞİFRE EDECEĞİZ’’

İzmit’li firma AKMİS’in çalışanlarına Sabiha Gökçen Havaalanında sopa ve bıçaklarla saldıran korsan firmanın çalışanları AKMİS firmasının çalışanlarını yaralamıştı. Olayın ardından AKMİS firmasının işletme müdürü Birol Dinç tutuklanması tepkilere neden oldu. Firmanın yönetim kurulu üyesi Ümit Karaalp, kendisine ait sosyal medya hesabından isyan ederek,’’ korsan firmaları biliyoruz ve bu firmaları deşifre edeceğiz’ ifadesini kullandı.

08 Ağustos 2017 Salı 10:09 Asayiş
İşte Ümit Karaalp’in sosyal medyadan yayınladığı o mesaj

‘15 temmuz hain darbe girişimi akşamı her vatan evladı gibi bizlerde darbeye karşı durduk hatta sabiha gökçen havaalanında gece çok araç kalmamışken tarafımıza gelen telefonda havaalanındaki mesai arkadaşlarımız ürkek bir sesle abi polisler havaalanında araç kalmadığı için 2 otobüsümüzü havaalanının girişine ve çıkışına tanklar girmesin diye çekmek istiyorlar ne yapalım dediklerinde tereddütsüz bunu sormanıza gerek bile yok vatan elden gidiyor otobüsün lafımı olur dedik bunu bir karşılık bir menfaat beklemeden yaptık çünkü atalarımızdan yadigar kalan bir söz hep kulaklarımızda Can'dan önce Onur gelir fakat Cumartesi akşamı haince yapılan plan hunharca hayata geçirilip işletme müdürümüz kardeşimiz Birol Dinç ve kardeşlerimize saldırılıp linç girişimi hayata geçirildi Buda yetmezmiş gibi kardeşimiz ceza evine girdi şirketimiz yaklaşık 200 kişiye iş imkanı sağlamakta fakat havaalanı yetkilileri mağdur olan bizlerken firmamızı çalışmaktan men etmeye çalışıyorlar 7 yıldır bir çok haksızlığa uğradık paramız çalındı sesimizi çıkarmadık ama onurumuzla kimseyi oynatmayız Birol kardeşimiz aslanlar gibi ve yakında yanımızda olacak biz İZMİT'liyiz gurur ve onur duyuyoruz şu bilinsin korsan firmanın arkasındaki Kişiler ve onları kollayanlar hepinizi biliyoruz ve gerekirse deşifre edeceğiz biz büyük AKMİS SEYAHAT ailesiyiz kimse bizi yiyemez kendimizden olan kimseyide yedirtmeyiz ALLAH bize yeter Saygılar’’


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Hakan Baba

08 Ağustos 2017 Salı 21:54

Akmis seyahat haklıdır.Hak doğrunun yanındadır.sonuna kadar yanındayız Akmis yanlız değildir.

Hakan Baba

08 Ağustos 2017 Salı 17:33

Akmisi sonuna kadar destekliyoruz.Hak doğrunun yardımcısıdır.

sade vatandaş

08 Ağustos 2017 Salı 15:47

Para uğruna karşı firmayla birbirinize girmişsiniz. Uluslararası havalimanında kayıkçı kavgası yapmışsınız. Dünyaya bizi rezil etmişsiniz. Çıkmışsın 15 Temmuzda şunu yaptım bunu yaptım. Bu olayla 15 temmuzun ne ilgisi var. Bu insanların değerlerini kullanıp günah çıkartmayın. İzmitli olmanız, Akmis seyahat acentesi olmanız yanlış yapmanız anlamına gelmez. Eğer haklıiseniz. hukuka güvenirsiniz. NOKTA.

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Hastanede ufak çaplı yangın

Hastanede ufak çaplı yangın