21 Kasım 2017 Salı

  • 3,955 TL
  • 4,643 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

TUVALET FİYATI 1 MİLYONDU, NERELERDEN NERELERE GETİRDİK ÜLKEYİ

Tuvalet fiyatı 1 milyondu, nerelerden nerelere getirdik ülkeyi

Erdoğan, 39'uncu kez muhtarlara seslendi. Komünistlere "Vatansever değiller" diye yüklenen Erdoğan, 'AK icraatler'e örnek olarak da günümüzde 1,5 liraya çıkan umumi tuvalet ücretlerinin AKP iktidarı öncesinde 1 milyon olmasını verdi.

22 Ağustos 2017 Salı 13:11 Asayiş
Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Bu buluşmamızı ülkemizdeki tüm muhtarlarımızla kucaklaşıncaya kadar devam ettireceğiz. Muhtarlarımızın hem mahallelerindeki hem de kurumlar nezdindeki itibarlarının zaten olması gereken seviyeye çıktığı haberlerini alıyorum.

Sandıktan başarı ile çıkmak her babayiğidin harcı değildir. Seçimle göreve gelenlerden bazıları ile anlaşamıyor olabiliriz. Milletimize bunu anlatıp izah ederiz. Yeni yapılmakta olan binamızda aynı anda 2 bin kişiye hitap etme, ikramımızı yapma imkanımız olacak. Çok daha seri bir şekilde bu toplantılarımızı devam ettireceğiz.

Türkiye'nin son 16 yılı hiçbirimiz için kolay geçmedi. İlk sınavımızı 2002 yılında, partimin iktidar olduğu, şahsımın yer alamadığı garip durumda verdik.

"TUVALETE GİDİŞİN FİYATI 1 MİLYONDU. NERELERDEN NERELERE GETİRDİK ÜLKEYİ" 

Erdoğan, "Paramızda istemediğiniz kadar sıfır vardı. Onları attık. Tuvalete gidişin fiyatı 1 milyondu. Eskiden delikli kuruşlarla gidiyorduk. Nerelerden nerelere getirdik ülkeyi. Şimdi böyle bir şey söz konusu değil.  6  sıfır atmak suretiyle paramıza itibarını yeniden kazandırırken demokratik ve hukuki reformlarımızı da kesintisiz sürdürdük" dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Cinayet gibi iş kazasında 2 kişi tutuklandı

Cinayet gibi iş kazasında 2 kişi tutuklandı