23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,918 TL
  • 4,646 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

TUTUKLU EMNİYET AMİRİ: ORTALIK ÇOK KARIŞACAK, KASIMDA ÇIKIYORUZ

Tutuklu emniyet amiri: Ortalık çok karışacak, kasımda çıkıyoruz

Malatya’nın Pötürge ilçesinde emniyet amiri olarak görev yaparken 30 Temmuz’da tutuklanan başkomiser Fatih Günay’ın eşiyle yaptığı telefon görüşmesinde, “Aralık ayını görmeyiz. Allah’ın izniyle kasımda çıkıyoruz.” dediği öne sürüldü.

10 Ekim 2016 Pazartesi 10:09 Asayiş

Yasaya göre kayıt altına alınan ve ‘suç unsuru’ taşıdığı düşünülerek Adalet Bakanlığı’na bildirilen 27 Eylül’deki konuşmada Günay eşine, “Ortalık çok karışacak, dışarıya çok çıkmayın, gıda maddelerini arttırın. Az kaldı güzelim çıkacağız. 1.5-2 aya geliriz. Aralık ayını görmeyiz. Allah’ın izniyle kasımda çıkıyoruz. 3-5 kişi değil, toptan hepimiz çıkacağız. Çıkmakla kalmayacağız. Biz onları içeriye sokacağız. Zırvasından zirvesine, itine kopuğuna, bürokratından bilmem neyine hepsini hapse tıkacağız. Vatanımız ve milletimiz için çalıştık. Dışarıdaki ite p.şta yem olacak değiliz” diyor.

 

Peygamberin cezaevine geldiğini de iddia eden Günay, “Malatya cezaevindeki bayram namazı ile ilgili söylentileri duydunuz mu? Malatya’da bizim emniyette de baya meşhur olmuş. Peygamber efendimiz buradakilerin hatırına bayram namazı için cezaevine gelmiş. 22 Kasım evlilik yıldönümümüzde görüşürüz” şeklinde konuşuyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Cefa Vinç ortadan kalktı

Cefa Vinç ortadan kalktı