22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,960 TL
  • 4,654 TL
  • 163,77 TL
  • 104.886
KOCAELİ 28°

TURİZM ŞEHRİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

TURİZM ŞEHRİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, valiler kararnamesiyle Diyarbakır’dan Kocaeli Valiliği görevine atanan Hüseyin Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

06 Temmuz 2017 Perşembe 09:58 Asayiş
Başkan Doğan’ın belediye meclis üyeleri ve başkan yardımcılarıyla birlikte gerçekleştirdiği ziyaret oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti. 
 
VALİMİZİN DE DESTEĞİ İLE
 
Vali Aksoy’a hayırlı olsun dileğinde bulunan Doğan ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada “ yeni valimizin Diyarbakır’da yaptığı başarılı çalışmalarını yakından biliyoruz. İlimizde de çok başarılı çalışmalara imza atacağına gönülden inanıyoruz. Ziyaretimiz sırasında valimize, Kocaeli’nin turizm şehir olması yolundaki çalışmalarımızdan bahsedip, projelerimiz hakkında bilgi verdik. İlimizin turizm şehri olması için yaptığımız restorasyon ve proje çalışmalarıyla belirli bir nokta gelindiğini de ilettik. Sayın valimizin de katkılarıyla şehrimiz sadece sanayi kimliği ile değil, turizm kimliği ile de anılacaktır” dedi.
 
KOCAELİ’DE GÖREV YAPMAK ONURDUR
 
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’da ziyaret için Başkan Doğan ve beraberindekilere teşekkür ederek
“Kocaeli, Türkiye’nin en önemli illerinden biri. Burada görev yapacak olmaktan büyük onur duyuyorum. Tüm kişi ve kurumlarımızla ilimizi daha iyi noktalara getirmenin gayreti içinde olacağız” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Üstünden uyuşturucu deposu çıktı

Üstünden uyuşturucu deposu çıktı