18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

TERMİNAL KAPILARINI KAPATTI DA MI HABERİMİZ YOK?

TERMİNAL KAPILARINI KAPATTI DA MI HABERİMİZ YOK?

Kısa bir süre önce yönetimin Ulaşım Park’a devredilen İzmit Şehirlerarası Otobüs Garında vatandaşların giriş yaptığı kapılar kapatıldı.

19 Eylül 2017 Salı 19:24 Asayiş


ESNAF MAĞDUR EDİLİYOR
İzmit’in yüzü olan İzmit Şehirlerarası Otobüs Garında yolcuların giriş ve çıkış yaptığı kapılar kapatıldı. Vatandaşın terminal içerisine girebileceği 3 kapıdan 2’si Ulaşım Park yönetimi tarafından askıya alındı. Uzun süredir kapıların Ulaşım Park yetkilileri tarafından kapalı tutulması önce vatandaşı sonra ise esnafın tepkisine çekiyor.  Ulaşım Park yönetimi kapıların giriş ve çıkışlarının kapatılmasını ‘güvenlik tedbiri’ olarak açıklaması akıllarda soru işaretlerine neden oldu. Esnaf bu uygulama nedeniyle yaklaşık 2 aydır iş yapamaz duruma geldi. Terminal esnafı vatandaşın giriş ve çıkış yaptığı kapıların bir an önce açılmasını istiyor. Terminal’in içerisinde 40’a yakın esnaf mağdur durumda.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

emir aydın

20 Eylül 2017 Çarşamba 00:24

orda ekmek parası için ugraşan evindeki eşine cocuguna helal lokma götürmek icin cirpınan esnafın ekmegini engellemek icin yapılan bişeydır yakında albayraklar o esnafın yerine aynı işleri yaparlar bekleyin görün bu albayrakların en iyi yaptıgı iş milletin ekmegine göz koymak

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İZMİT’TE 41 YILINI DOLDURAN ESNAFLARA PLAKET

İZMİT’TE 41 YILINI DOLDURAN ESNAFLARA PLAKET