25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,76 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

TACİZ ANININ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Taciz anının görüntüleri ortaya çıktı

Taciz vakalarında bir yandan tutuksuz yargılama veya cezasızlık kararı verilirken, diğer yandan da taciz vakaları giderek artıyor.

28 Nisan 2017 Cuma 09:38 Asayiş

Bunun son örneği dün İzmit’te yaşandı. İzmit’te bindiği otobüste tacize uğrayan kadın, cep telefonuyla tacizcinin görüntülerini çekerek teşhir etti.  Akpınar ile Umuttepe arasında sefer yapan halk otobüsüne binen kadın yolcu, koltukta oturan erkek yolcu tarafından taciz edildi. Tacize sessiz kalmayan kadınlar Kocaeli Kadın Emeği Kolektifi sayfasından tacizciyi teşhir etti. 


“SESSİZ KALMAYACAĞIZ”
Kocaeli Kadın Emeği Kolektifi üyeleri, taciz görüntülerini kadınların yaşadığı, karşılaştığı erkek şiddetine, tacizine sessiz kalmamaları adına teşhir amacıyla yayınladıklarını söyledi. Kocaeli Kadın Emeği Kolektifi üyeleri, “Evde, işyerinde, sokakta, otobüste, markette, her yerde karşımıza çıkan erkek şiddet ve tacizinin, yargı ve mahkeme süreçlerinde görülen hukuksuzluklardan kaynaklı teşhir ettiklerini,  tacizcilere karşı kadın dayanışması ile sessiz kalmayacaklarını belirtti.


GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI
Görüntülerde tacizci şahıs cinsel organıyla oynuyor. Bunu fark eden ve tacize uğradığını anlayan kadın hemen olayı kayıt altına alıyor. Tacize uğrayan kadın sessiz kalmayarak şahsı otobüs içerisinde de teşhir ediyor. Görüntülerde tacize uğrayan kadın, “O elinle oynamayı bırakır mısın? Rahatsız ediyorsun beni” demesi üzerine tacizci şahıs hemen panik oluyor. 


Rahatsız edici görüntüler içerebilir (+18)

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kars’tan Gölcük’e tayin karşılığında ev tahliyesi

Kars’tan Gölcük’e tayin karşılığında ev tahliyesi