18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

SİVİL ARAÇLARLA KANDIRA KIŞLASI'NA GELDİLER

Sivil araçlarla Kandıra Kışlası'na geldiler

Sakarya’da yaşanan darbe girişimine yönelik haber dosyamızın bugün ki son bölümünde Kandıra kışlasında o gece yaşananları okuyacaksınız.

23 Mayıs 2017 Salı 20:52 Asayiş
Darbeci askerlerin kışlaya nasıl intikal ettiğini okuyacağınız bu son bölümde, FETÖ’nün darbeyi başarılı kılmak için en küçük detayı bile atlamadığına şahitlik yapacaksınız.

Sakarya’da 15  Temmuz gecesi tankların önüne çıkan, darbecilerin başarılı olmasını engellemek için siper olan 19 vatandaşımız çeşitli yerlerinden yaralandılar. Sakarya’da görülen FETÖ çatı davasında darbeci askerlerden şikâyetçi olan vatandaşlar, darbecilerin en ağır şekilde cezalandırılmasını talep etmişti. 
İşte o gece Kandıra kışlasında yaşananlar;

3- KANDIRA KIŞLASINA AİT KAMERA GÖRÜNTÜLERİNİN YAPILAN İNCELEMESİNDE;

KANDIRA KIŞLASI BEYLERBEYİ MARKA DVR ibareli dosya içerisinde;
-(978) adet, Kandıra Kışlası VALX marka DVR Cihazı ibareli dosya içerisinde ise (1.339) adet görüntü dosyalarının olduğu, 
-15.07.2016 günü 21.05 ile 22:11 saatleri arasında personelin ayrı ayrı sivil araçları ile yaya olarak askeri/sivil kıyafetli olarak Kandıra kışlasına gelmeye başladıkları, 
-15.07.2016 günü 22:25:28-22:26:31 saatleri arasında plakaları okunamayan askeri araçların Kandıra kışlasından çıkış yaptıkları görülmüş, detaylarına aşağıda yer verilmiştir.   

Hard Disk içerisindeki görüntülerde, 1. Motorlu Piyade Kandıra Komutan Yardımcılığında görevli askeri personeller Bakım Astsubay Başçavuş Abdullah KAPLAN, Piyade Uzman Çavuş Ökkeş AŞICI ve Piyade Uzman Çavuş Mustafa ÇELİK ile birlikte yapılan çözümlemede, 
Topçu Asb. Bçvş. Veysel TEZSEZER, P. Uzm. Çvş. Hasan ZORLU, P. Asb. Kd. Bçvş. Bünyamin BIYIKLI, Topçu Asb. Üçvş. Serhat GÜVENÇ, Bkm. Uzm. Çvş. Ramazan ÇULHACIOĞLU, P. Uzm. Çvş. Emrah GÜNDAĞ, P. Uzm. Çvş. Özgür TÜREME, Topçu Uzm. Çvş. Erhan KASIMOĞLU, P. Uzm. Çvş. Ramazan ÇAKICI, P. Yarbay İsmail ÖCAL, Sağ. Asb. Bçvş. Ümit ÖZENBOY, İs. Asb. Bçvş. Ömer PEHLİVAN, P. Er Mücahit ÖZGÜN, Tabip Binbaşı Hakan KARA, P.Uzm Çvş Orhan CİFTÇİ, P.Uzm.Çvş. Serhat ŞAHİN, Sıh.Uzm.Çvş. Ahmet EYÜPOĞLU, P.Uzm.Çvş. Kaan KİRAZLI, P. Uzm. Çvş. Murat DİRGEN, P. Asb. Bçvş. Uğur KAYA, Meslekten yaklaşık bir yıl önce ayrılan Yüzbaşı Murat ÖZBEK, P. Uzm. Çvş. Seydi TAŞPINAR, P. Asb. Üçvş. Şükrü DEMİRAĞ, P. Uzm. Çvş. Tahsin BİÇİCİ, Topçu Uzm. Çvş. İsmail DALKIRAN, P. Uzm. Çvş. Yunus KARATAY ve P. Uzm. Çvş. Ali TAŞKAN olduğu tespit edilmiştir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Gülmen ve Özakça için Eğitim-Sen’den eylem

Gülmen ve Özakça için Eğitim-Sen’den eylem