24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,949 TL
  • 4,687 TL
  • 163,42 TL
  • 104.549
KOCAELİ 28°

POLİS ÖZEL EKİP KURDU, AVUKATIN KATİLİNİ ARIYOR

Polis özel ekip kurdu, avukatın katilini arıyor

İzmit’te bürosunda uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden avukat Mehmet Samim Geredeli’nin katil zanlısının yakalanması için emniyet güçleri özel ekip kurdu.

16 Ekim 2017 Pazartesi 11:17 Asayiş
10 Ekim tarihinde Fethiye Caddesin Pırıldar İş Merkezindeki bürosunda uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürülen avukat Mehmet Samim Geredeli’nin katil zanlısının yakalanması için emniyet güçleri özel ekip kurdu. 

Cinayetin ardından katil Serhat Abdullah Sağ’ın yanında bulunan B.C.T. ve H.S. cinayet bürosu ekipleri tarafından yakalanmış sanıklar ifadelerinin ardından çıkarıldıkları adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. 

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri cinayeti çok yönlü soruştururken, cinayetin Bolu Göynük’teki arazi ile ilgili mi olduğu araştırılıyor. İddialara göre Serhat Abdullah Sağ’ın dedesinin Bolu Göynük’te arazisi olduğu ve arazinin bulunduğu alandan geçen barajla ilgili kamulaştırma yapıldığı ve dedesinin bu kamulaştırmada zarar ettiğini ileri sürerek avukat Geredeli’yi öldürdüğü öne sürülmüştü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

ODTÜ KYÖD İlkokulunda seçim heyecanı

ODTÜ KYÖD İlkokulunda seçim heyecanı