22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,961 TL
  • 4,649 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

OTOGARDA BAYRAM YOĞUNLUĞU BAŞLADI

Otogarda bayram yoğunluğu başladı

Otogar Dernek Başkanı Halil Baylam, Kurban Bayramı tatilinin 10 güne çıkmasıyla bilet satışlarındaki yoğunluğun yavaş yavaş artmaya başladığını, otobüslerde yer olduğunu söyledi.

19 Ağustos 2017 Cumartesi 06:28 Asayiş
İzmit Otogar Dernek Başkanı Halil Baylam, Kurban Bayramı tatilinin 10 güne çıkmasının ardından henüz istedikleri yoğunluğa ulaşamadıklarını belirterek, otobüslerde yer olduğunu söyledi. Baylam, "Kurban Bayramı'nın 10 güne çıkmasıyla biraz yoğunluk var ama istediğimiz yoğunluğa ulaşamadık. Şu anda ayın 28'i ve 29'unda bir yoğunluk var. Arabalarda yer var. Vatandaşlarımız telefonda değil, gelip otogardan alsınlar biletlerini. Yoğunluk olması halinde ek seferlerimiz var. Şu anda Karadeniz'e, Adana'ya, Mersin'e ek seferlerimiz var. Ek seferler sayesinde yolcularımız herhangi bir zorluk çekmezler. Şu anda Karadeniz'e giden yolcu dönmedi daha. Ya fındığını topluyor, ya çayını topluyor. Karadeniz'e doğru bir hareketlilik var. Adana, Mersin, Urfa, Diyarbakır oralarda da bir hareketlilik var. Oralara gidenler bayram tatilini de düşünerek gitmiştir" dedi.

TRAMVAYIN OTOGARA FAYDASI OLDU

Yolcuların otogara ulaşmasında tramvayın yapılmasının olumlu etkisinin olduğunu ifade eden Baylam, "Tramvay otogarı etkiledi. Otogara faydası oldu, zararı olmadı. Yolcuların otogara ulaşmasında tramvayın yüzde 30-35 oranında etkisi oldu" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Hyundai Assan tarihinin ihracat rekorunu kırdı

Hyundai Assan tarihinin ihracat rekorunu kırdı