19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ'NDE İNTİHAR

Osmangazi Köprüsü'nde intihar

Osmangazi Köprüsü’nde yapımının ardından ilk intihar olayı yaşandı. Köprüde bıçakla vücudunu kesen bir kişi daha sonra denize atladı. Sahil güvenlik ve deniz polisi köprünün altında arama çalışmalarına başladı.

10 Temmuz 2017 Pazartesi 14:07 Asayiş
2016 yılında hizmete başlayan ve Dilovası ile Yalova’yı birbirine bağlayan Osmangazi Köprüsü’nde ilk intihar olayı gerçekleşti. Olay bugün saat 09.45 sıralarında, Osmangazi Köprüsü Yalova girişinde meydana geldi. Köprüde gişelerden geçtikten sonra İstanbul yönüne giden otomobilini durduran ve 27 yaşındaki Sefa Akpınar kesici aletle kendine zarar vermeye başladı.

64 METREDEN ATLADI
Bir sürücü köprüde korkulukların yanında duran Akpınar'ı görerek aracını durdurdu. Sürücünün müdahale etmek istediği sırada Sefa Akpınar korkulukların üzerinden 64 metre yükseklikten denize atladı. Köprüdeki görevlilerin haber vermesi üzerine Sahil Güvenlik ve Deniz Polisi denizde arama çalışmalarına başladı.

YAKINI DA ATLAMAK İSTEDİ
Yetkililerin haber vermesi üzerine Sefa Akpınar'ın yakınları da olay yerine geldi. Bu sırada kriz geçiren bir yakını korkuluklara doğru koşarak atlamak istedi. Görevliler ve yakınları müdahalede bulunarak atlamak isteyen kişiye engel oldu.
Sahil Güvenlik ve Deniz Polisi köprünün altında arama çalışmalarını sürdürürken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Ziyaretçi olarak gittiği cezaevinde yakalandı

Ziyaretçi olarak gittiği cezaevinde yakalandı