21 Ekim 2017 Cumartesi

  • 3,670 TL
  • 4,327 TL
  • 151,35 TL
  • 108.489
KOCAELİ 28°

ÖNER POLAT’IN GÖZALTISI SULANDIRILIYOR MU?

ÖNER POLAT’IN GÖZALTISI SULANDIRILIYOR MU?

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun danışmanı Ömer Polat’ın kardeşi Öner Polat’ın Bylock’tan gözaltına alınması kente büyük şok etkisi yarattı.

12 Ağustos 2017 Cumartesi 16:07 Asayiş
 İlimize geniş bir kesim tarafından tanınan Ömer Polat bilindiği üzere, Belediyelerin işlerini çocuklarına ait Çınar Matbaacılıkta yaptırmasıyla biliniyor. Yıllar içerisinde hatırı sayılır mal varlığı edinen Ömer Polat sürekli Kocaeli Kamuoyunun gündeminde olan bir isim olarak tanınıyor. Gazetelerin satın alınması, gazetelere yönetici atamalarında önemli ve etkin lobi çalışması yapan Ömer Polat yıllarca ilimizde basını tanzim etti. Hatta Macit Haldız’ın Özgür Kocaeli Gazetesini almasında da önemli bir payı olduğu biliniyor. Kentimizde dokunulmayan bir isim olarak bilinen Ömer Polat’ın bu sabah kardeşi Öner Polat’a yapılan Bylock operasyonu ilimizde haklı olarak büyük yankı uyandırdı. 

HAFTAYA ADLİYE SEVK EDİLMESİ BEKLENİYOR

Öner Polat’ın gözaltısının ardından kamuoyuna cep telefonun Öner Polat’a ait olmadığı, hatta aldığı ikinci el telefonunda bylock çıktığı gibi dedikodular üretilmeye çalışıldı. Bu iddialar karşısında kamuoyunda, Kocaeli Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinin yaptığı bylock operasyonu sulandırılmaya çalışılıyor dedikodularına neden oluyor.  Kocaeli Emniyet Müdürlüğünün15 Temmuz darbe girişiminin ardından yapmış olduğu yüzlerce bylock operasyonunda yapmış ve en küçük hataya bile pay bırakmayarak düğmeye bastığı biliniyor. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nde gözatında tutulan ve sorguya alınan Öner Polat’ın hafta sonu Emniyet Müdürlüğü’nde kalacağı, önümüzdeki hafta içi adliye sevk edilmesi bekleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Deniz salyangozu için daldı, boğuldu

Deniz salyangozu için daldı, boğuldu