23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,909 TL
  • 4,636 TL
  • 162,39 TL
  • 105.878
KOCAELİ 28°

MY OFİS NEDEN KAPANDI?

MY OFİS NEDEN KAPANDI?

Geçtiğimiz haftalarda AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ile ilgili Sözcü Gazetesi bir haber yapmış, haberde Ceyhan’ın kamu kurumlarına mobilya sattığını iddia etmişti. İlimizde kamu kurumlarına satış yaptığıyla ilgili kamuoyunun karşısına çıkan ve iddialara cevap veren Ceyhan, yapılan haberin iftira olduğunu, çamur at izi kalsın mantığıyla haberleştirildiğine dikkat çekmişti. Sözcü Gazetesinin haberi ilimizde geniş yankı uyandırmıştı.

22 Haziran 2017 Perşembe 21:24 Asayiş
ŞAŞIRTICI!!!
Bilindiği üzere büro malzemesi denilince ilk akıllara gelen firma Çarşı Yapıda hizmet veren MY ofis. Kentimizdeki birçok kamu ve özel kuruma mobilya satan ve işleri oldukça iyi olan MY Ofis kapısına kilit vurdu. Murat Yavuz’un sahibi olduğu MY Ofis’in kapanması akıllarda soru işaretlerine yol açtı. Sözcü gazetesinin iddialarının arifesinde MY ofisin kapsına kilit vurulması oldukça düşündürücü. İş hacmi oldukça geniş olan ve hemen hemen birçok kurumun mobilya ve büro malzemesini temin eden MY Ofis’in neden kapandığı merak konusu oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

MY OFİS HAYRANI

23 Haziran 2017 Cuma 03:40

MY OFİS KAPANIP NEREYE TAŞINDI BİRDE ONA BAKIN BU KADAR AKILSIZ BİR HAREKET YAPILIR MIULUSALA HABER OLMUŞSUN VE HEMEN KORKUDAN KAPATIYORSUNUZ VE O HABERİ DOĞRULAMIŞ OLMUYOR MUSUNUZ? KEŞKE TELAŞLANMAYIN HERŞEY OLACAĞINA VARIR. KOLTUKLAR GELİP GEÇİCİ BU KOLTUKLARDA OTURANLARI HAK SAHİBİ YAPMAMALI AMA MALESEF PARA TATLI ÇOK YAZIK

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Yeni KHK yayınlandı...

Yeni KHK yayınlandı...