21 Kasım 2017 Salı

  • 3,927 TL
  • 4,614 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

METRUK BİNANIN ÇATISI ALEV ALEV YANDI

Metruk binanın çatısı alev alev yandı

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde madde bağımlısı şahısların sık sık girdiği iddia edilen inşaat halindeki binanın çatısı alev alev yandı.

25 Mayıs 2017 Perşembe 17:54 Asayiş
Edinilen bilgi göre yangın, Gebze Mevlana Mahallesi 885 taksim 1 Sokak üzerinde bulunan inşaat halinde ki boş binanın çatısında meydana geldi. İddiaya göre henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı boş binanın çatısında yangın çıktı. Yangının çıktığını gören vatandaşlar durumu hemen polis ve itfaiyeye haber verdi.

İhbar üzeri olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi gönderildi. Kısa sürede yangın yerine varan ekipler alevlere hemen müdahalede bulundu. İtfaiyenin hızlı müdahalesi sonucu yangın büyümeden söndürülürken çevrede ki vatandaşlar yangının tinerciler tarafından çıkarılmış olabileceğini iddia etti.
Yanan inşaatın karşısında oturduklarını belirten ve itfaiyeye haber veren Tarkan Demir, “Yangın bizim evin tam karşısında çıktığı için ilk biz gördük, hemen itfaiyeye haber verdik. İtfaiye kısa sürede geldi olay yerine. Burada genelde mahallede ki uyuşturucu kullanan kişiler, tinerciler bulunuyor. Eskisi kadar olmasa da metruk bir yer olduğu için içeriye girip çıkıyorlar. Burası ikinci kez yanıyor. Belediyenin burayı yıkması için şikayette bulunduk. Normalde yıkılması gerekiyor buranın çünkü burada ki herkes bundan çok rahatsız” dedi.
Yangın ile ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

300 adet cinsel uyarıcı hap ele geçirildi

300 adet cinsel uyarıcı hap ele geçirildi