24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,938 TL
  • 4,670 TL
  • 162,95 TL
  • 104.517
KOCAELİ 28°

KOCAELİ POLİSİ İKİNCİ CESEDE ULAŞTI

Kocaeli polisi ikinci cesede ulaştı

Bolu'nun Mengen ilçesindeki Köprübaşı Barajı'nda balık tutarken kaybolan iki kişi için Kocaeli Su Altı Ekibi devreye girmişti, Önceki gün ilk cesede ulaş Kocaeli polisi dünde ikinci cesede ulaştı.

16 Ocak 2017 Pazartesi 16:01 Asayiş

Mengen'de salı günü tekneyle balık tutmaya gittikten sonra bir daha haber alınamayan Halil Tor'u (38) Köprübaşı Barajı'ndaki arama çalışmalarına, Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliğinden 5 dalgıç, Ankara Emniyet Müdürlüğü Su Altı ekibinden 4 balık adam ile Bolu Belediyesi İtfaiyesi, Bolu Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve jandarma ekipleri katıldı.


Dalgıçlar, kayığın bulunduğu yerden yaklaşık 15 metre uzaklıkta ve 20 metre derinlikte Halil Tor'un cesedine ulaştı. Bolu Belediyesi itfaiyesi botuyla kıyıya getirilen Tor'un cenazesi cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.


Arama çalışmalarını izleyen ve acı haberi alan Tor'un yakınları, güçlükle sakinleştirildi.


Furkan Özçelik ve Halil Tor, 10 Ocak'ta balık tutmak için kayıkla Köprübaşı Barajı'na açılmış ve bir daha geri dönmemişti. Kaybolan 2 kişinin yakınlarının jandarma ekiplerinden yardım istemesi üzerine baraj gölünde arama çalışması başlatılmıştı. Ekipler, Özçelik'in cesedine dün ulaşılmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İşsizlik rakamları açıklandı

İşsizlik rakamları açıklandı