19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KENT BAYRAMLAŞMASINA HERKES DAVETLİ

Kent Bayramlaşmasına herkes davetli

Her bayram olduğu gibi bu bayram da Kocaelililer belediyenin Kent Bayramlaşması’nda bir araya gelecek.

29 Ağustos 2017 Salı 14:52 Asayiş
Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Kent Konseyi işbirliği ile geleneksel olarak 2004 yılından bu yana düzenlenen kent bayramlaşmasının 28’incisi bu yıl bayramın 2’inci günü saat 14:00’te Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Tüm hızıyla devam eden 28’inci Kent Bayramlaşması davet turlarında Sivil Toplum Kuruluşları ziyaret edildi.

STK’LARI ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ

Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar ,Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve yönetim kurulu üyeleri Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD)Başkanı Mehmet Toker,Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Başkanı Erdoğan Yılmaz, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASKF) Başkanı Murat Aydın, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kocaeli Şube Başkanı Celal Ayvazve Türk Metal Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız’ı ziyaret ederek 28’inci Kent Bayramlaşması davet etti. Kurban Bayramının kardeşliğe barışa ve huzura vesile olması için temennilerde bulunan Başkan Uyar, “ Bütün STK’ları aramızda görmekten mutluluk duyarız” dedi.

UYAR’DAN BAYRAM MESAJI

Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, bayramlaşma programına tüm siyasi parti temsilcilerini ve STK’ları ziyaret ederek;“Birlik ve beraberliğe, sevgiye, kardeşliğe ve hoşgörüye daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde tüm hemşehrilerimizi birlik olmak, kucaklaşmak, dargınlıkları unutmak ve paylaşmak için programımıza bekliyoruz.Bu vesile ile bir kez daha milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, herkesin sevdikleri ile birlikte huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmesini diliyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Sahte para verenlere dikkat

Sahte para verenlere dikkat