21 Kasım 2017 Salı

  • 3,963 TL
  • 4,655 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

KARAOSMANOĞLU NİHAYET ARAKAN İÇİN KONUŞTU

Karaosmanoğlu nihayet Arakan için konuştu

KOZ'un dün Arakan'da katliam yaşanırken Kocaeli Fuarı'nda konser ve eğlence düzenlemesine tepki gösterdiği haberinin ardından Karaosmanoğlu sessizliğini bozdu.

01 Eylül 2017 Cuma 10:04 Asayiş
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kurban Bayramı vesilesiyle Hafız Muharrem Camisinde Bayram Namazını kılmasının ardından Yuvacık Merkez Camisinde de vatandaşlarla ve çocuklarla bayramlaştı. Bayramların sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir açıklamasını yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Bu bayram da çocuklarımızı sevelim, sevindirelim. Bayram çocuklarla daha güzel” dedi.

“ZULÜMLERE MODERN DÜNYA SAĞIR, KÖR VE DİLSİZ”
Hafız Muharrem ve Yuvacık Merkez Camisinde toplanan çocuklara bayram harçlıklarını da dağıtan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, gündeme ilişkin yaptığı açıklamada, “Allah bu toprakları vatan yapan şehitlerimizden ve gazilerimizden razı olsun. Şehit ailelerimizi ve gazilerimizi ziyaret ederek onların yanında olduğumuzu bir kez daha bu bayramda gösterelim. Bugün İslam coğrafyasında yaşanan zulümlere modern dünyanın sağır, kör ve dilsiz olduğuna bir kez daha şahit oluyoruz. Gönül dünyamızda ve özellikle Arakan’da müslümanların maruz kaldığı katliamı, katliama göz yumarak destekleyenleri kınıyorum” ifadelerini sarf etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

tito

02 Eylül 2017 Cumartesi 08:30

yemin ederim arakanın harita da yerini gösteremez

Klm

01 Eylül 2017 Cuma 15:23

Boyle onemli olaylari basit ve zoraki kinama ile gecistiren baskan.sinekten yag cikarmak konusundaki hunerini .baskan fetocular neoldu .fetocu lar kimler kocaeli ne olcak ???

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Çarşı'da bomba paniği

Çarşı'da bomba paniği