21 Kasım 2017 Salı

  • 3,955 TL
  • 4,641 TL
  • 162,81 TL
  • 105.347
KOCAELİ 28°

İZMİT BELEDİYESİ YİNE MÜHÜRLÜYOR

İzmit Belediyesi yine mühürlüyor

İzmit Belediyesi, ruhsatsız olarak faaliyet gösteren işyerlerini mühürlüyor.

19 Eylül 2017 Salı 11:07 Asayiş
Belediyenin Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, yapılan denetimler sırasında ruhsatsız olarak faaliyet gösterdiği 8 işyeri daha mühürlenerek ticaretten men edildi. Yetkililer, halen ruhsat almamış işyerlerini zaman geçirmeden ruhsat almaları konusunda uyararak “ şehrin dört bir yanında denetimlerimiz devam ediyor. Uyarılara rağmen ruhsat almayan işyerlerini mühürlüyoruz” dediler.

Bu arada Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, daha önceden mühürlenen işyerlerini de kontrol ederek mühürlerin sökülüp sökülmediğine bakarak, mühürleri söken işyerleri hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Umut ş

19 Eylül 2017 Salı 12:41

yapı ruhsatı 4 daire 2 iş yeri olarak gözüken ama tamamen iş yeri olarak kullanılan mazlanlara ait işyeri belediye tarafından usulsüz olarak faaliyet gösterdiği tesbit edilmiş hatta yapım aşamasında benim şahsi binama zarar verdiği tespiti yapılmış olmasına rağmen hala mağduriyetim karşılanmamış ve hala bina iş yeri olarak faal şekilde kullanılmakta ve hala bimer ve cimer şikayetlerim bulunmakta basıla bu konu hakkında haber yapmak istediğim herkes mazlanlar ismini duyunca caymakta

Sinan can

19 Eylül 2017 Salı 11:53

M.ali pasa camii altinda ki cay ocağı yıllardır ruhsatsız çalışıyor sıkıysa orayida muhurleyin de gorelim

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

25 YAŞINDAKİ GENCİ GÖĞSÜNDEN BIÇAKLADILAR

25 YAŞINDAKİ GENCİ GÖĞSÜNDEN BIÇAKLADILAR