22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,967 TL
  • 4,659 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

İŞKENCE VİDEOSUYLA İLGİLİ FLAŞ GELİŞME

İşkence videosuyla ilgili flaş gelişme

Sedat Peker’e hakaret ettiği öne sürülen bir kişinin, bir aracın arka koltuğunda iki kişi tarafından öldüresiye dövüldüğü görüntüler sosyal medyada paylaşıldığı görülmüştü. O video ile ilgili 4 kişi gözaltına alındı, bir kişi asayiş ekipleri tarafından aranıyor.

01 Ekim 2017 Pazar 10:59 Asayiş

Sedat Peker'e küfür ettiği iddiası ile ölesiye dövülen bir adamın videosunu sosyal paylaşım sitesi YouTube'a yükleyen, yayınlayan ve birbirlerine gönderen 4  kişi gözaltına alındı. 1 kişinin ise halen arandığı açıklandı. 

 

YouTube'a yüklenen videoda bir otomobilin arka koltuğunda oturan 2 kişi, aralarına aldıkları kişiyi 'Sedat Peker'e küfrettiği' iddiasıyla feci şekilde dövdükleri görülüyordu. Dövülen kişinin kanlar içinde kaldığı görülen bu video, Sedat Peker'in kişisel sosyal medya hesabından da paylaşılmıştı.

Sedat Peker video ile ilgili olarak açıklama yapmış, şahsına karşı bir algı operasyonu yapıldığını iddia etmişti. Peker, videoda dayak atan kişiler içinse "Aslında bu görüntülerdekinden çok daha fazla şiddeti bence hak ediyorlar" ifadelerini kullanmıştı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

ÖMER TÜRKÇAKAL'DA AŞIRI SÜRAT CAN ALIYORDU

ÖMER TÜRKÇAKAL'DA AŞIRI SÜRAT CAN ALIYORDU