19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

DERİNCE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE SKANDAL!

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde skandal!

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 3 yaşında ki evlatlarını pedagoga getiren aile, Doktorun şok tepkisiyle karşılaştı. Çocuk psikiyatrisi diploması olan S.E. aileye neden hastaneye geldiklerini sordu

12 Temmuz 2017 Çarşamba 16:26 Asayiş
PEDAGOGUN YAPTIĞINA BAKIN!
Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzun süredir yönetim boşluğu yaşanıyor. Hastane içerisindeki ciddiyetsizlik artık ayyuka çıkmış vaziyette. İl Sağlık Müdürlüğü yetililerinin yeterince denetlemediği hastanelerde hastalar ve hasta yakınları doktorların hışmına uğruyor. Tıpkı doktor hışmına uğrayan Aktürk ailesi gibi. Abdullah ve Halime Aktürk 3 yaşındaki çocuklarını Derince Devlet Hastanesinde çocuk psikiyatrisi sürülen S.E.'ye tedaviye getirdiler. Aktürk ailesi 3 yaşında ki çocuklarını çocuk psikiyatrisi göstermek için 1 saat sıranın kendilerine gelmesini beklediler. Fakat sıra kendilerine geldiğinde doktor S.E. sert tepkisiyle karşılaştılar. Abdullah Aktürk, doktorun kendisine ağır hakarette bulunduğunu ifade ederek,’’ eşimle birlikte çocuğumu doktora göstermek için Derince Devlet Hastanesine getirdik. 1 saat sıramızın bize gelmesini bekledik. Doktor Selcan hanım kapıya çıkarak yüksek bir ses tonuyla ‘burada ne bekliyorsunuz’ diye bizi çıkıştı. Şok olduk, çocuğumuzu size gösterecektik dedik. Ama bu hanımefendi hakaretlerini sürdürmeye devam etti, bunun üzerine eşimi ve çocuğumla hastaneden ayrıldık’’ dedi. Aktürk ailesinin Derince Devlet Hastanesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinden gelen şikâyetlerden sadece bir kesit.  Mesleği çocuk psikiyatrisi olan ve çocuk psikiyatrisiyle ilgili bir uzmanın ailelere böyle hakaret etmesinin temelinde hastane yönetiminin basiretsiz yönetim anlayışının bir yansımadı olarak karşımıza çıkıyor. İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri konu ile ilgili pedagog  S.E. hakkında soruşturma açması bekleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 8 Yorum

Betül Kışan

13 Temmuz 2017 Perşembe 08:59

sağlıkçılarla uğraşmayı bırakın lütfen derince devlete gidip bakın hergün binlerce kişi tedavi oluyor böyle kalabalığa doktorlar ne yapsın haberi çok abartmısşınız

misafir

13 Temmuz 2017 Perşembe 07:37

doktor öyle durup dururken kimseye bağırmaz. kapının önünü tıkamışlardır sırası gelene kadar iyi araştırlsın. delimi doktorda bir şey yokken bağıracak.

Mustafa

12 Temmuz 2017 Çarşamba 23:02

Bana pek inandırıcı gelmedi. Sanki bir karalama kampanyası. Bir olay bütünlüğü yok sanki eksik bir puzzle. Konu iyice araştırılıp, kesin bir karara varıldıktan sonra böyle bir haber yapmak gerekir yoksa bu haber gözümüzde asılsızdır yakıştıramadım size.

Dilara Sürmeli

12 Temmuz 2017 Çarşamba 22:55

Ben neden böyle birşeyler karşılaşmıyorum. Gerek kendim gerek çocuğumla gittiğimde ****et nazik, şakacı, yerine göre ilaçlarımı düzgün kullanmam hususunda kızgın tavırlar takınan güzel insanlar. Neredeyse tüm polikliniklere uğramışımdır. eminim hasta bir kabahat işlemiştir.. Yiğidi öldürün hakkını yemeyin.

Tarık

12 Temmuz 2017 Çarşamba 22:47

Derinceden çok memnunuz bi kargaşa yaşanınca tüm hastaneyi karalamak ta ne ya! siz asıl özellere gidin bakın para için adam doğruyorlar izmitli kimin nasıl hizmet verdiğini iyi biliyor böyle **** kapaklı haber uygun değil bence

Berk

12 Temmuz 2017 Çarşamba 17:50

Bana mantıklı gelmedi. Sanki bir şeyler eksik yazılmış gibi.

NUR

12 Temmuz 2017 Çarşamba 17:09

ÇOCUKLARIMIZ KİME EMANET.ŞU HALE BAKIN.DR OLMUŞ BİDE PEDOGOG. AMA SONUÇ ORTADA...

ercan kaplan

12 Temmuz 2017 Çarşamba 16:57

yeterince araştırma yapmadan ve daha fazla detay öğrenmeden, bir sağlık çalışanını ismini bile açık açık yazarak hedef gösteren bir yazı yazmak koz ailesine yakışmamış bence.bu konunun detaylarını da sizlerin tarafsız göz ve kaleminden öğrenmeyi isterim. saygılarımı sunarım.

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

29 ilde dev DEAŞ operasyon!

29 ilde dev DEAŞ operasyon!