25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

CHP DELEGE LİSTELERİ ŞEKİLLENİYOR

CHP delege listeleri şekilleniyor

CHP İzmit İlçe Örgütü bugün dokuz mahallede delege seçimi gerçekleştirdi.

16 Eylül 2017 Cumartesi 16:14 Asayiş
Çift listenin yarıştığı Orhan Mahallesi’nde 51’e 51’ sonuç çıktığı için seçimler iptal edilirken Şirintepe ve Zabıtan Mahallelerinde çoğunluk sağlanamadığı için seçimler iptal edildi. Fatih, Gültepe, Tüysüzler, Akçakoca, Kozluk,  Turgut mahallelerinin delege listeleri kesinleşti. 

YARIN DA 9 MAHALLE SEÇİME GİDECEK
CHP İzmit’te yarın Kadıköy, Körfez, Sanayi, Ayazma, Tepeköy, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar ve Kabaoğlu Mahallelerinde delege seçimleri yapılacak. 






ZABITAN MAHALLESİ
İlçe Kongre Delegeleri:
 Koç Ali Aydemir, Kamil Duymuş, Nurdoğan İnce, Perihan Göksu, Cenk Zoralioğlu
Önseçim Delegeleri:  Osman Ender Ertürk, Hasan Demirtaş, Ali Birçok, Halil Suat Enser, Arzu Başer, Süleyman Eker, Kemal Yüksel, Abidin Ötkün, Oğuzhan Mola, Gökhan İnce, Pınar Meydan, Hakkı Kotak, Mehbup Hülya Atalay, Atilla Gül, Hüseyin Başak, Kemal Yenilmez.

FATİH MAHALLESİ
İlçe Kongre Delegeleri: Orhan Bozkurt, Hakkı Şahin, Müslüm Göksu
Önseçim Delegeleri: F. Melek Bozkurt, Ahmet Ediş, Eren Bingöl, Erkan Şahin, Ahmet Çağın, Bülent Çağın,Murat Özkara.

GÜLTEPE MAHALLESİ
İlçe Kongre Delegeleri: Mehmet Biber, Emre Mustafa Katıoğlu, Eren Balta, Hacı Gül
Önseçim Delegeleri: Kemal Barış Sirmen, İsmail Hakkı Yavaşoğlu, Gültene Gül, Muhammet Alican Ulu, Nedim Galip, Ali Örnek, İzzet Yılmaz, Savaş Biçici, Sibel Kıraslan, Cengiz Duymuş, Mahmut Gül, Onur Perem, Rıdvan Günay, Nejdet Özbay, Burak Borlak, Sami Çolak.


TÜYSÜZLER MAHALLESİ

İlçe Kongre Delegeleri:  Ayten Çiftçi, Sevinç Harata, Lütfi İme

Önseçim Delegeleri:  Şenol Obay, Bedri Çiftçi, Fatma Bingöl, Nazlı Göksu, Kemal Kaya, Buluş Başyurt, Günay Zorteymur, Zülfü Demirdağ

 

AKÇAKOCA MAHALLESİ

İlçe Kongre Delegesi: Osman Ertan, Hüseyin Taşçı, Yusuf Ziya Tom, Yusuf İs

Önseçim Delegesi: Meral Atay, Halil Tolunay, Fevzi Akyol, Mehmet Aka, Mesut Aksoy, Bülent Gürbey, İrfan Taşçı, Ahmet Sakarya, Mustafa Yaşar Yel, Kumru Kılıçdoğan, Yalçın Kömürcüoğlu, Özkan Kolpar, Cem İnan, Levent Erçelik, Ayla Ertan


KOZLUK MAHALLESİ
İlçe Kongre Delegeleri: Metin Karabıyık, Kaya Arslan, Hakan Tanta, Hasan Akbulut, Hüseyin Karadeniz, Nuriye Gençtürk, Hatıra Yel, Yılmaz Ak, Gürkan Ertan, Turhan Atak, Mert Göbekçioğlu, Münir Dere

Önseçim Delegeleri: Arzu Ak, Ayşegül Ak, Elif Oğuz, Fatma Akbulut, Burak Akbulut, Hüseyin Akbulut, Figen Aliz, Berker Arslan, Feride Atak, M. Kamil Hasıl, İbrahim Karasu, Mustafa Süzük, Süleyman Baharlı, İsmail Bilican, Necdet Çetinak, Mehmet Ataç, Haşim Doğan, İbrahim Düzgün, Metin Ertan, Bülent Eşiyok, Ayşe Gencal, Sinan Gençtürk, Cem Gürbüz İvedi, Hasan Karadeniz, Nurhayat Uman, Nilgün Kılıç, Umut Köse, C.Cem Öncü, Kamil Sarıtaş, Hanife Onaran, Hayrettin Kaymaz, Fatma Özdemir, İmran Kolaylı, Behçet Öztürk, Sibel Saydam, Süleyman Saygılı, Hüseyin Şekeroğlu, Mehdi Kaan Günan, Şaban Tanrıverdi, Osman Tanta, Arzu Tavukçu, Seyfun Tengiz, Cihat Uçar, Sevinç Uman, Fettah Koyukan, Sevil Yel, Zafer Yel, Yaşar Yerci, Uğur Yıldırım, Metin Yılmaz, Hasan Gürçay, Şevki Donat.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Yaşar Şanlı:

Yaşar Şanlı: "Çocuklar deneme tahtasına döndü"