23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,921 TL
  • 4,650 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

CEYHAN’DAN ÖNER POLAT AÇIKLAMASI: SUÇ ŞAHSİDİR

Ceyhan’dan Öner Polat açıklaması: Suç şahsidir

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan il binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında Ömer Polat’ın kardeşi Öner Polat’ın gözaltına alınmasıyla ilgili açıklama yaptı

15 Ağustos 2017 Salı 14:56 Asayiş
BAŞBAKAN’IN PROGRAMI
Başbakanımız yarın kentimizde. Bir saate kadar da nihai program netleşecek. 15:00 gibi 4. Deprem Çalıştayı açılışında olacak. 17:00'de Kentel Dönüşüm Temel Atma törenine katılacak Gölcük'te. Ardından da Ak Parti Danışmamıza katılacak. Danışmamız özellikle Gölcük'te olsun istedik. Başbakanımız Gölcük'te 21:00'de yapılacak anmaya katılacak. Ardından da Başbakanımız buradan ayrılacak. 


AKMİS KONUSU

AKP Gebze İlçe yöneticisinin geçtiğimiz haftalarda partinin Whatsapp grubuna müstehcen bir video göndermesinin ardından istifasının istendiği iddia edilmişti. Ceyhan bu konuyla ilgili, "Yakında bir kongre sürecimiz var. Bu tip adımları dikkatle takip ediyoruz. Sonuçlandığında sizlerle paylaşacağız" dedi. AKMİS Seyahat'in durumu sorulan Ceyhan konuyu," AKMİS Seyahat kentimizin firmasıdır. Ruhi beyin kardeşi Ümit bey ile de telefonda konuştuk. Konunun firmaya yapılabilecek desteklerin yapılması konusunu bizler de Vali yardımcımızla da görüşüp rica ettik. Konu bir ticari, ikinci de hukuki olan bir süreç var. Atılması gereken adım varsa atarız. Takvim yoğun olduğu için ziyaret süreci yaşayamadık ama hem Ruhi bey hem de kentimizden herkese kapımız açık" şeklinde değerlendirdi. 


SUÇ ŞAHSİDİR

Ceyhan Ömer Polat'ın kardeşi Öner Polat'ın FETÖ'den gözaltına alınması ile iligli ise, "Hiçbirimiz hakim savcı ya da MİT çalışanı değiliz. Emniyet gerekli çalışmaları yapıyordur. Eğer Bylock kullandıysa kimin kardeşi olduğuna bakılmada gerekli adımları atacaktır. Zaten beklenen de bu değil midir? İster Öner, ister başka biri, ister genel başkanın yakını fark etmez. Burada mücadeleyi devlet yapıyor. Bize düşen bu mücadeleye destek vermek. İsimler kişiler gereksizdir. Bir kişinin ağabeyini de kardeşinde çıkan bir şeyden dolayı suçlamak doğru değildir. Suç şahsidir" ifadelerini sarf etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Körfez'de 7 araç birbirine girdi: 10 yaralı

Körfez'de 7 araç birbirine girdi: 10 yaralı